KKTC CSO’dan “KKTC’nin 38. ve KKTC CSO’nun 6. Kuruluş Yılı” Konseri

ads ads ads ads
13/11/2021

ads
ads
ads
KKTC CSO’dan “KKTC’nin 38. ve KKTC CSO’nun 6. Kuruluş Yılı” Konseri

KKTC Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (KKTC CSO), 19 Kasım Cuma akşamı saat 20.00’de, “KKTC’nin 38. ve KKTC CSO’nun 6. Kuruluş Yılı Konseri" ile sanatseverlerle buluşacak.

Cumhurbaşkanlığı açıklamasına göre, Yakın Doğu Üniversitesi AKKM’de yer alacak konser Ali Hoca yönetiminde, Hikmet Altunbaşlıer solistliğinde gerçekleşecek.

Konser programı şöyle:

 K. Aziz, Bayrak Marşı – J. Derviş, Lefkoşa’nın İçinde Marş - J.F. HANDEL, Solomon, Kraliçe Sheeba Uvertürü,- J.S. Bach, Barndenburg Konçerto No.3 - J.B.G.Neruda, Trompet Konçertosu Bölüm 1 – G.Faure, Pavane – M.Sun, Bozkırın Sesi – A.Hoca, Küçük Kıbrıs Suiti”

Covid 19 önlemlerine uygun şekilde sınırlı sayıda seyircinin izleyebileceği konser için 03922291762’den mesai saatleri içerisinde telefonla rezervasyon yapılabileceği duyuruldu.

Sağlık Bakanlığı Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi tarafından belirlenen güncel kurallar çerçevesinde, tüm izleyicilerin yanlarında çift aşılılar için Adapass, aşısızlar için ilgili test sonuçlarını ve kimlik kartlarını getirmeleri gerektiği de kaydedildi.

13/11/2021 16:52
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: KKTC Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (
MANŞETLER

HK KÜLTÜR SANAT

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.