Kombos Innovation Center Standartları Değiştirecek 

ads
ads
14/06/2019

ads
Kombos Innovation Center Standartları Değiştirecek 

Kombos Otomotiv, 21 Haziran Cuma günü resmi açılışı yapılacak olan Kombos Innovation Center ile servis ve tamir standartlarını yenilemeye hazırlanıyor.

Yarından itibaren basın tanıtımı ile devreye girecek olan Kombos Innovation Center, Kombos Otomotiv'in marka temsilcisi olduğu Mercedes-Benz, Fiat ve Jeep markalarının araçların bakım ve onarımlarını daha yüksek kalitede yaparken özellikle gençlere sunacağı eğitim olanakları ile Kuzey Kıbrıs'ta bu sektördeki standartların bir bütün olarak yükselmesine neden olacak.

Kombos Otomotiv direktörü Serhan Kombos, bu yatırımı “rekabet edebilirlik, kalite ve uygunluk kriterleri doğrultusunda sürdürülebilirlik esaslarına dayanarak gerçekleştirdiklerini” belirterek projenin ana fikrinin “Müşteri memnuniyetini artırarak kaza yapan müşterilerimizi daha iyi bir ortamda, yüksek standartlarla daha mutlu etmek” olarak açıkladı. Kombos, “Kaza yapan ve haliyle mutsuz olan müşterilerimizin araçlarını güvenli bir şekilde tamir edecek daha ileri teknoloji, daha hızlı iş ve daha kaliteli işçilik ile daha iyi hizmet edebilmek hedefiyle bu tesisimizi hayata geçirmiş bulunmaktayız” diye konuştu.

Kombos Innovation Center'in devreye girmesi ile birlikte iş yaşamında Mercedes-Benz, Fiyat ve Jeep marka araçlardan oluşan filoları kullanan kiralık araba şirketleri, taksiciler, dağıtım ve kargo firmalarının mobilizasyonuna daha çok katkı konabilecek ve bu firmaların daha hızlı ve daha iyi hizmet vermelerine destek verilebilecek.

Ülkemizin önemli sorunlarından biri olan meslek eğitimine katkıda bulunacak olan bu merkezde otomotiv sektöründe çalışmayı seçen gençlere, Mercedes-Benz standartlarında teknik üst düzey eğitim sağlanarak ülke ekonomisine katkı konulacak ve KKTC otomotiv sektörüne kalifiye eleman kazandırılacaktır.

Ülkemizin gençlerine Innovasyon anlamında teknik atölye ortamı ile destek vermek ve ofis çalışmalarına imkân sağlamak yanında başarılı projelerine finansal katkı koymak için Kombos Innovation Center adıyla bu yola çıktık.

2015 yılında projesi başlanan Kombos Innovatiın Center'de, sigorta şirketlerine özellikle kaporta-boya işçilikleri bağlamında yurt dışında uygulanan yeni teknolojilerin ve yeni standartların bilgileri aktarılacak, böylece daha güvenli ve daha kaliteli tamiratlar sağlanabilmesi ve KKTC halkına daha iyi hizmetler sunulması için çalışılacaktır.

Kombos Innovation Center'in basın tanıtım organizasyonu (15 Haziran, 2019 – Cumartesi) saat 10:00'da yapılacak.

14/06/2019 10:45
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Kombos Innovation Center, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK OTOMOBİL

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.