KTFF Soruşturma Merci sevk kararları açıklandı

ads ads ads ads
04/10/2022

ads
KTFF Soruşturma Merci sevk kararları açıklandı

KTFF Soruşturma Merci, Gazimağusa Dr Fazıl Küçük Stadında, Mağusa Türk Gücü ve Miracle Değirmenlik SK arasında yapılan AKSA Süper Lig müsabakasında gerçekleşen saha olaylarından dolayı, Mağusa Türk Gücü SK’nın Disiplin Kurulu’na sevk edilmesine karar verildiğini duyurdu.

Alınan karar şöyle:

  1. 10.2022 tarihinde 17690 maç numarası ile Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı’nda Yeniboğaziçi DSK ile Binatlı YSK arasında yapılan AKSA 1. Lig müsabakasında, her iki takımın yaratmış olduğu saha olayları ve karşılıklı çirkin ve kötü tezahüratlarından dolayı KTFF Disiplin Talimatı’nın 52. Ve 53. Maddeleri uyarınca, Yeniboğaziçi DSK ile Binatlı YSK’nın Disiplin Kurulu’na sevk edilmesine;
  2. 10.2022 tarihinde 17686 maç numarası ile Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı’nda Yalova SK ile Miracle Karşıyaka ASK arasında yapılan AKSA 1. Lig müsabakasında, her iki takımın yaratmış olduğu saha olaylarından dolayı KTFF Disiplin Talimatı’nın 52. Maddesi uyarınca, Yalova SK ve Miracle Karşıyaka ASK’nın Disiplin Kurulu’na sevk edilmesine karar verilmiştir.
  3. 10.2022 tarihinde 17564 maç numarası ile Gazimağusa Dr Fazıl Küçük Stadında, Mağusa Türk Gücü ve Miracle Değirmenlik SK arasında yapılan AKSA Süper Lig müsabakasında gerçekleşen saha olaylarından dolayı KTFF Disiplin Talimatı’nın 52. Maddesi uyarınca, Mağusa Türk Gücü SK’nın Disiplin Kurulu’na sevk edilmesine karar verilmiştir.

 

 

Av. Arzu İZVEREN NUMAN

KTFF Soruşturma Temsilcisi

04/10/2022 14:45
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: KTFF, Soruşturma Merci, MTG, mağusa türk gücü
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.