KTFF tek yürek

ads ads ads ads
10/08/2022

ads
ads
KTFF tek yürek

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu yönetim kurulu bu akşam yaptığı toplantıda Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın, KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu'na söylemleriyle ilgili değerlendirmelerde bulunurak ülke gençliği için her platformda mücadeleye devam edileceğine ve verilen mesajların doğru algılanması gerektiğine dikkat çekildi.

KTFF Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Ekmekçi'nin sosyal medya paylaşımında Hasan Sertoğlu'nun bu güne kadar şahsi hareket etmediğinin ve yönetiminin onurla yanında olduğunun altı çizildi.

Hüseyin Ekmekçi'nin paylaşımı şöyle," Verimli bir Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu toplantısını ardından bir aradayız.

Bu güne kadar ülke gençliği için, cinsiyet ve yaş ayrımı yapmaksızın, her platformda mücadele edildi. Etmeye de devam edeceğiz.

KTFF olarak verdiğimiz mesajlar doğru algılanmalı. Ülke gençliğinin mağduriyetini siyasete malzeme etmeden, hiç kimsenin de siyasetine alet olmadan yolumuza devam edeceğiz.

Hasan Sertoğlu, bu güne kadar şahsi hareket etmedi, biz de bunun için bu yönetimde gururla yer aldık, almaktan da onur duyuyoruz."

10/08/2022 23:54
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: KTFF tek yürek
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.