KTSYD Başkanı Özsoy, Cihangir Sahasındaki Hazırlıkları Başkan Karavezirler ile İnceledi

ads ads ads ads
23/02/2024

ads
KTSYD Başkanı Özsoy, Cihangir Sahasındaki Hazırlıkları Başkan Karavezirler ile İnceledi

Futbol Süper Ligi 20. Haftasında oynanacak olan dev maç için Cihangir Sahası'nda hazırlıklar tamam.

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Necati Özsoy ve ev sahibi takım Cihangir Başkanı Hüseyin Karavezirler, Stadyumda bir araya gelerek maç öncesi hazırlıklar konusunda değerlendirme yaptılar.

Başkan Karavezirler Necati Özsoy'a ilgisinden dolayı teşekkür ederek her konuda olduğu gibi özellikle spor basınının da rahat görevlerini yapabilmeleri adına ellerinden geldiği kadar tüm imkanları değerlendirdiklerini ifade etti.

Karavezirler, maça ilginin fazla olacağını ve Polis Genel Müdürlüğü ile de maçın emniyeti konusunda her türlü girişimin yapıldığını, oto park, stada giriş kapıları, takımların giriş noktaları, ekstra tribün takviyesi, çevre düzenlemesine kadar her şeyin hazır olduğunu ifade etti.

KTSYD Başkanı Necati Özsoy, Başkan Karavezirler ve ekibinin maç öncesi gerekli tüm önlemleri alıp, imkanlar dahilinde her şey düşünülüp tüm futbol severleri ve spor basınını en iyi şekilde misafir edecek olmalarından dolayı kendisine  teşekkür etti.

Özsoy bu dev maç için tüm spor basınının da kurallara uymasını, saha içi görevlilerinin yeleklerini, tribünde görev yapacak kişilerin yaka kartlarını yanlarında bulundurma konusunda özen göstermelerini rica etti.

23/02/2024 16:37
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: spor, futbol, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK SPOR

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.