HABER KIBRIS

KTSYD Omaç Başat Halı Saha Turnuvası başlıyor

ads
19/10/2017

KTSYD Omaç Başat Halı Saha Turnuvası başlıyor
ads

Bu yıl 3’üncü kez Omaç Başat ismiyle düzenlenecek olan Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD) Halı Saha Turnuvası başlıyor.

Sponsorluğunu Türk Bankası’nın üstlendiği, Telsim’in katkıları ile gerçekleştirilecek olan KTSYD 3. Omaç Başat Halı Saha Turnuvası, Gençlik Gücü Halı Sahası’nda yer alacak. Turnuvada ilk maçlar 24 Ekim Salı ve 26 Ekim Perşembe günleri oynanacak. Turnuvaya bu yıl 7 takım katılım gösterirken, gerçekleşen kura çekimi sonrasında 7 takım 4 ve 3’lü olmak üzere iki gruba ayrıldı. Tek devreli lig usulüne göre oynanacak olan gruplarda ilk iki sırada yer alacak olan takımlar yarı finale yükselecek. Yarı finalde çapraz eşleşme sonrası oynanacak maçlarda rakiplerine üstünlük kuracak olan ekipler finalde şampiyon olabilmek için mücadele edecek. Yarı final mağlupları ise üçüncülük maçı oynayacak.

Gerçekleşen kura çekimi sonrasında A Grubu’nda BRT, Kıbrıs Gazetesi, Yenidüzen Gazetesi ve NPN, B Grubu’nda Havadis Gazetesi, Diyalog Medya Kurumu ve Arena Spor Kolik yer aldı. Turnuvada ilk maçların programı şöyle:

24 Ekim Salı

A Grubu: NPN – Yenidüzen (19.00)

A Grubu: BRT – Kıbrıs (21.00)

26 Ekim Perşembe

B Grubu: Havadis – Diyalog (20.00)

Arena Spor Kolik (Bay)

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Omaç Başat Halı Saha Turnuvası
MANŞETLER

HK SPOR

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems