Küçükbergamalı: Ağrım Kalmadı Dr. Hakan Özkul'a Çok Teşekkür Ederim!

ads ads ads ads
24/05/2024

ads
Küçükbergamalı: Ağrım Kalmadı Dr. Hakan Özkul'a Çok Teşekkür Ederim!

Fibromiyalji ve Romatoid Artrit hastalığından dolayı yaşam kalitesi oldukça düşen Hasan Bey bizlere  Dr. Hakan Özkul’dan aldıkları bitkisel tedavi desteğinin ne gibi etkilerinin olduğunu ve sürecin nasıl ilerlediğini aktardı.

“Ayaklarımdaki Sızılardan Dolayı Dr. Hakan Özkul’a Ulaştım.”    

“Ben Hasan Küçükbergamalı. Beyarmudu köyünde oturuyorum. Hayvancılıkla uğraşıyorum. Sağlık sorumlarım vardı özellikle ayaklarımda çok kötü sızılarım vardı. Dr. Hakan Özkul’dan bitkisel tedavi almış bir bayanın röportajını gördüm ve Dr. Hakan Özkul’un ekibine ulaştım ve bitkisel tedavi almaya başladım.”

“YÜRÜYEMEZ HALDEYDİM!”    

Kas ve eklem ağrıları çeken Hasan Bey, bitkisel tedavi almadan öncekini durumunu yaşadığı sıkıntılardan bahsetti.

“Bitkisel tedavi almadan önce yürüyemez haldeydim. Hiçbir ihtiyacımı kendim karşılayamazdım. Ayağıma çorabımı bile giyemezdim. Yeğenime gittim çoraplarımı giydirsin diye öyle bir haldeydim.”

“GÜNDE EN AZ 10 ADET AĞRI HAPI ALIRDIM!”  

“Bitkisel tedavi almadan önce günde en az 10 tane ağrı hapı içerdim. Buna rağmen sızılarım geçmezdi. 5-6 çeşit merhemle ayaklarımı ovardım. Geceleri bağırarak uyanırdım. Ayağımı oynatamazdım, oynattığımda kaslarıma bıçak saplanmış gibi bir ağrı girerdi.”

“SIZILARIM %90 AZALDI!”

Bitkisel tedavi almaya başladıktan sonra ayaklarım artık normale döndü. Çorabımı kendim giyebiliyorum. Şimdi çok şükür sızılarım %90 oranında azaldı. Kendi işimi kendim yapıyorum. Bütün ihtiyaçlarımı karşılayabiliyorum. Sıkıntım yok artık.”

 “KARDEŞİM İÇİN DE ÇOK SEVİNÇLİYİM”

“Kardeşimin de sağlık problemleri vardı ama onunki şeker hastalığı, biz onun için de Dr. Hakan Özkul ve ekibi ile görüştük. Bitkisel tedaviden sonra şimdi şekeri 100’e düştü ben kendimden çok kardeşim için de çok sevinçliyim. Çok memnunuz.

“Dr. Hakan Özkul ve Ekibine Çok Teşekkür Ederim.”

“Tedavimden çok memnunum. Herkese bitkisel tedaviyi tavsiye ederim hiçbir yan etkisi yoktur. Benim gibi sorunları olanlar, ayağında elinde kolunda belinde sızı olan insanlar temas edip iletişime geçebilirler.”

Dr. Hakan Özkul’a çok teşekkür ederim benimle çok iyi ilgilendiler. Ekibine çok teşekkür ederim sürekli beni ararlar nasıl oldun diye. Benimle çok ilgilendiler. Güzel tedavilerinden dolayı çok memnunum.”

 

 

Dr. Hakan Özkul İletişim Bilgileri,

Sorularınız için; www.hakanozkulasor.com

Dr. Hakan Özkul Facebook Sayfası

Whatsapp Hattı: 0 542 838 23 24

 

24/05/2024 10:27
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.