ad

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü’nden, Ekonomi ve Enerji Bakanı Taçoy’a ziyaret

ads
19/06/2019

ads
Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü’nden, Ekonomi ve Enerji Bakanı Taçoy’a ziyaret

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Harun Maden, Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy’a nezaket ziyaretinde bulunarak yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Harun Maden, gerçekleştirdiği ziyarette Bakan’a kurumun projeleri hakkında bilgiler verdi, ülkemiz için yararlı ve katkı sağlayacak yeni çalışmaları aktardı. Maden Bakan Taçoy’a kurdukları ve açılışını gerçekleştirdikleri, alanında KKTC’de ve Turkcell Grup şirketleri içerisinde Güneş Enerji Santrali olan ilk şirket olduklarını belirterek proje hakkında bilgi verdi.

Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy da Kuzey Kıbrıs Turkcell’in projelerini yakından takip ettiğini belirterek ülke ekonomisine yapılan katkıları her zaman takdir ettiğini vurguladı. Taçoy, bu tarz projelere her zaman destek olduklarını ve bundan sonrasında da olacaklarını söyledi.

Ziyarette Genel Müdür Harun Maden'e, Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdür Yardımcıları, Murat Küçüközdemir, Emre Laçinler, Ali Gürler ile Marka ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Müdürü Ayhan Barış eşlik etti.

19/06/2019 15:05
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Kuzey Kıbrıs Turkcell, Hasan Taçoy
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.