HABER KIBRIS

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den BAYRAM PAKETİ

ads
14/10/2013

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den BAYRAM PAKETİ
ads

 Kampanya kapsamında Kuzey Kıbrıs Turkcell’in tüm müşterilerine, Türkiye dahil uluslararası tüm yönlere 50 dakika ve her yöne 500 SMS faydası 13 TL’ye sunuluyor.Kuzey Kıbrıs Turkcell, Kurban Bayramı’nda tüm müşterilerine yönelik özel avantajlar için ‘Bayram Paketi’ni açıkladı.

Kampanya kapsamında Kuzey Kıbrıs Turkcell’in tüm müşterilerine, Türkiye dahil uluslararası tüm yönlere 50 dakika ve her yöne 500 SMS faydası 13 TL’ye sunuluyor.

Faturalı bireysel, kurumsal ve faturasız tüm müşteriler, “Bayram Paketi” nden faydalanabilecek.

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, ‘Bayram Paketi’ne katılmak için faturasız hat kullanan müşterilerin “BAYRAM” yazıp 2944’e, faturalı hat kullanan müşterilerin ise BAYRAM yazıp 2988’e SMS göndermesi yeterli olacak.

‘Bayramda dünyanın neresinde olursa olsun tüm sevdiklerinizle doya doya konuşun’

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İlkan Bülbül, bayramların çok özel anlamlar içerdiğini belirterek, “Bu kampanya ile hedefimiz, tüm müşterilerimizin uzun zamandır sesini duymadıkları sevdikleriyle gönül rahatlığı ile hasret gidermesine imkan yaratmaktır. İyi bayramlar dedikçe mutluluğunuzun arttığı keyifli bir bayram dilerim” şeklinde konuştu.

 

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Kuzey Kıbrıs Turkcell
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems