HABER KIBRIS

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in Salla Kazan kampanyası devam ediyor

Salla Kazan, 50 bini aşkın Kuzey Kıbrıs Turkcell’liye 350 binden fazla hediye kazandırdı

ads
17/04/2018

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in Salla Kazan kampanyası devam ediyor

Kuzey Kıbrıs Turkcell, yoğun ilgi gören “Salla Kazan” kampanyasını eklenen yeni avantajlarıyla müşterilerine sunmaya devam ediyor. Cep Hesabım uygulaması üzerinden erişilen ve bugüne kadar 50 binin üzerinde Kuzey Kıbrıs Turkcell’liye 350 bini aşkın hediye kazandıran kampanyaya ilgi her geçen gün artıyor. Cep Hesabım uygulamasını yükleyen tüm Kuzey Kıbrıs Turkcell kullanıcıları “Salla Kazan” kampanyasıyla sadece telefonlarını sallayarak koşulsuz şartsız on binlerce hediyenin sahibi oluyor. İnternet, dakika ve Turkcell’in dijital servisleri fizy müzik ve lifebox paketleri ile BiP konuşma dakikaları gibi özel hediyeler de artık Salla Kazan kampanyası kapsamında müşterilere sunuluyor.  

40 bini aşkın hediye

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in hem eğlendirmek, hem de hediye kazandırmak için müşterilerine özel hazırladığı Salla Kazan kampanyasına yeni dönemde de yoğun ilgi ve katılım artarak devam ediyor. Kuzey Kıbrıs Turkcell’liler “Salla Kazan” kampanyasıyla sadece telefonlarını sallayarak koşulsuz şartsız on binlerce İnternet, dakika, Turkcell’in dijital servisleri fizy müzik ve lifebox paketleri ile BiP konuşma dakikalarına sahip oluyor. Günlük, aylık ve haftalık kullanıma göre değişen 40’ı aşkın farklı hediye paketi ile binlerce hediye sunan Salla Kazan her hafta kazandırmaya devam ediyor. Yoğun ilgi gören yeni nesil uygulamalarını da kampanyaya dahil eden Kuzey Kıbrıs Turkcell, servislerin kullanımı için özel tanımladığı internet sayesinde müşterilerini kota konusunda da rahatlatıyor. Birkaç tuşla dilediğiniz işlemi gerçekleştirebildiğiniz Cep Hesabım uygulamasını kullanırken müşterilerin internet kotasından eksilmiyor. Böylelikle uygulama içerisinde rahat ve dilediğiniz kadar inceleme yaparak gezinebiliyorsunuz. Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamaya göre tüm bu faydalara ek olarak yeni dönemde Salla Kazan kampanyası ile artık Gloria Jeans Coffees’den kahve kazanmanın mümkün olduğu da belirtildi.

Her hafta 1 kez

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in bireysel ve kurumsal ses hattı kullanan müşterileri Salla Kazan kampanyasından her hafta 1 kere yararlanabiliyor.
Kuzey Kıbrıs Turkcell’liler kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarının sorgusunu da yine Cep Hesabım uygulamasından yapabiliyor.
Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, “Cep Hesabım uygulamasını App Store ya da Google Play Store’dan telefonunuza indirerek, uygulamaya giriş yapabileceğiniz belirtildi. Ayrıca dileyenlerin mobil cihazlarından https://www.kktcell.com/salla-kazan-kampanyasi linkini kullanarak da uygulamayı indirebileceği vurgulandı.

 

“Cep Hesabım”da 111 bin indirme 

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada “Salla Kazan” kampanyasından faydalanmak için Cep Hesabım uygulamasını indirmek ve aktif etmek gerektiği söylendi. “Cep Hesabım” uygulamasının, “Salla Kazan” kampanyasına katılım fırsatı sunmanın yanı sıra kalan kullanımları kontrol etme, fatura detaylarına bakarak ödeme yapma, paket bilgilerini kontrol etme, hat ayarı ve paket satın alma gibi pek çok avantajla hayatı kolaylaştırdığı vurgulandı. Tüm bu işlemlerin kolayca yapılabileceği uygulamanın şimdiye dek 111 bin kez indirildiği ve her geçen gün bu sayının arttığı da belirtildi.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Salla Kazan, Kuzey Kıbrıs Turkcell, turkcell
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems