HABER KIBRIS

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in yeni yıl sürprizi

ads
14/12/2016

“Turkcell’den cihaz alın ücretsiz fizy, Turkcell TV+ ve lifebox paketleri ile hayatınız renklensin”

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in yeni yıl sürprizi
ads

Kuzey Kıbrıs Turkcell'den taahhütlü cihaz alanlara 3 ay boyunca lifecell’in uygulamaları fizy müzik ve video paketi, “Kıbrıs’a Özel” Turkcell TV+ paketi ve 50 GB'lık depolama alanı ile lifebox paketi hediye edilecek. Kampanya 29 Aralık tarihine kadar devam edecek.

Kuzey Kıbrıs Turkcell, yeni yıl kampanyasında, dünyada ilk kez tüm iletişim çözümlerini dataya taşıyan dijital markası lifecell paketinin gözde ürünlerini ücretsiz sunuyor.

Yeni yıl öncesi Turkcell’den cihaz alanlar; fizy, Turkcell TV+ ve lifebox paketlerinin ücretsiz olarak sahibi olacak.

Sınırsız müzik keyfi sunan “fizy”, hızlı ve kesintisiz şekilde Türkiye ve Kıbrıs’ın yaygın televizyon kanallarını izleme imkanı yaratan “Turkcell TV+” ve fotoğraftan videoya, müzik dosyalarından önemli belgelere kadar tüm dosyaları güvenle depolama imkanı sunan “lifebox” yeni cihazların yanında ücretsiz olarak sunulacak.

Kuzey Kıbrıs Turkcell’liler, yeni cihazları ile birlikte “lifebox” sayesinde tüm fotoğraf ve videolarına istedikleri zaman cep telefonu, tablet veya bilgisayar üzerinden erişebilecek, fizy ile sınırsız müzik dinleyebilecek Turkcell TV+ ile KKTC kanalları dahil tüm televizyon kanallarını diledikleri yerde izleme imkanı bulacak.

29 Aralık’a kadar

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in yılbaşı kampanyası 29 Aralık tarihine kadar devam edecek. Kuzey Kıbrıs Turkcell'den taahhütlü cihaz alanlara 3 ay boyunca fizy müzik ve video paketi, Kıbrıs için Turkcell TV+ paketi ve 50 GB'lık depolama alanı ile lifebox paketi hediye edilecek.

Üstelik her bir uygulama için bu uygulamalarda kullanılabilecek aylık 5’er GB'lık internet de 3 ay boyunca ücretsiz sunulacak.

Kimler yararlanacak

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, kampanyadan kimlerin yararlanacağına yönelik şu bilgiler verildi:

“Kampanyadan, faturalı hat sahibi olan ve 9-29 Aralık tarihlerinde Kuzey Kıbrıs Turkcell’den taahhütlü cihaz alan müşteriler yararlanabilecek. Yeni cihaz alanlara kampanya kapsamında “Kıbrıs’a Özel” KKTC TV kanallarının da içerisinde olduğu Turkcell TV+, fizy müzik ve video, 50 GB'lık depolama alanı ile lifebox uygulamaları, ayrıca uygulama kullanımları için aylık 5’er GB’lık internet de 3 ay boyunca sunulacak. Kampanya tarihlerinde cihaz alan tüm faturalı hat kullanan müşterilerimizin 3 ay boyunca bu servis ücretleri faturalarına indirim olarak yansıyacak. Platinum/lifecell tarifelerini kullanan müşterilerimizin hali hazırda fizy, lifebox ve Turkcell TV+ paketleri bulunduğu için ek bir indirim uygulanmayacak.”

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, ücretsiz kullanım süresinin dolmasının ardından, “Kıbrıs'a Özel” TV+ paket aboneliğinin ayda 9,99 TL, 50 GB lifebox paket aboneliğinin 50 GB saklama alanı ile birlikte ayda 3,90 TL ve Turkcell fizy müzik ve video paketi aboneliğinin de ayda 9,99 TL olarak ücretlendirileceği belirtildi.

 

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Kuzey Kıbrıs Turkcell
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems