HABER KIBRIS

Kuzey Kıbrıs’ın en iyi Tanıtan’ şirket: Cyprus Paradise

ads
09/10/2017

Kuzey Kıbrıs’ın en iyi Tanıtan’ şirket: Cyprus Paradise

Kıbrıs Türk Dernekleri Konseyi “Göçün 100 Yılı Başarı Ödülleri” töreni gerçekleştirildi. Verilen ödüller arasında, İngiltere’de yıllardır büyük bir reklam ve tanıtım yaparak, KKTC’ye en fazla turisti taşıyan, Cyprus Paradise da var.

Cyprus Paradise ‘İngiltere’de 2017’de Kuzey Kıbrıs’ın en iyi Tanıtan’ şirket seçildi.

2017’de bu ödülü kazanan, kendi bünyesinde son 5 yıldır İngiltere’nin En Büyük Seyahat Ödülleri British Travel Award ödül kazanmış ve ilklere imza atan, ayni zamanda Doğu ve Güneydoğu Avrupa’ya en çok tatil düzenleyen şirket olarak, Cyprus Paradise oldu.

Bu yıl yeniden bu saygın ödülü kazanmak için aday gösterilen Cyprus Paradise gerek sosyal medyadan gerekse işlek caddelerden biri olan Harringay Green Lanes’te açtığı yeni şubesiyle Kuzey Kıbrıs’ı pazarlamak/tanıtmak adına büyük yatırımlara imza attı.

Cyprus Paradise İngiltere’de büyük online portalada  yer alırken, Kuzey Kıbrıs ile ilgili reklamlar için de, İngiltere’nin hemen hemen tüm ulusal gazetelerinde bir çok reklam verdi.

Yıllardır, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti turizmini etkili pazarlama politikaları ile diğer şirketleri geçerek KKTC’ye en çok İngiliz turisti getirerek şirket için güçlü sonuçlar üretmekle kalmayıp ayni zamanda Birleşik Krallığın Pegasus Havayolları’na uyguladığı hava ambargosuna rağmen Kuzey Kıbrıs turizmi için diğer yıllardan da daha başarılı bir yıl geçirdi.

Şirket Direktörü Dr. Muhammet Yaşarata, alınan ödül dolayısıyla şunları belirtti: ‘Öncelikle böyle bir ödülü bize laik gördükleri için başta Kıbrıs Türk Birliklerinin bir araya toplandığı Konsey üyelerine çok teşekkürler ederim. Ama şunu belirtmek istiyorum. Bu ödülü Cyprus Paradis’e yalnız başına almamıştır.

Bu ödülü bir aile olarak çalıştığımız şirketin tüm çalışanlarının başarısı almıştır. Ayni zamanda bizimle bir aile olarak çalışan ve bize her zaman destek veren iş ortaklarımız, Otelciler, acenteler, Hava yolları ve medya kuruluşları almıştır. Ve en önemlisi bize güvenerek bizimle uçan ve tatile giden tüm değerli müşterilerimiz için bu ödül alınmıştır. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim’ dedi.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Cyprus Paradise
MANŞETLER

HK EKONOMİ

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.