Kuzey Kıbrıs’ın ilk elektrikli otomobil şarj ünitesi In-Charge tanıtıldı

Kuzey Kıbrıs’ın ilk elektrikli otomobil şarj ünitesi In-Charge’ın ilk tanıtım toplantısı, Girne’de Özyalçın Group of Companies Merkez Ofis’te gerçekleştirildi

ads ads ads
05/02/2020
HK

ads
ads
ads
Kuzey Kıbrıs’ın ilk elektrikli otomobil şarj ünitesi In-Charge tanıtıldı

Kuzey Kıbrıs’ın ilk elektrikli otomobil şarj ünitesi In-Charge’ın ilk tanıtım toplantısı, Girne’de Özyalçın Group of Companies Merkez Ofis’te gerçekleştirildi.

Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy, Bakanlık Daire Müdürleri, Kıbrıs Türk Sanayi Odası Başkanı Candan Avunduk ve KIB-TEK yetkililerinin katıldığı toplantıda Özyalçın Group of Companies Direktörü ve Özyalçın Enerji Kurucu Ortağı Yaprak Özyalçın ile Özyalçın Group of Companies Elektrik Mühendisi İrfan Arslansoyu, In-Charge’ı anlatan bir sunum yaptı.

Geleceğe yönelik önemli bir yatırım yaptıklarını belirten Yaprak Özyalçın, şu an için Girne’de 2 noktada yer alan istasyonların sayısının kısa süre içerisinde artırılacağını belirtti.

Toplantıda ayrıca Özyalçın Group of Companies Merkez Ofis önündeki In-Charge istasyonunda bir şarj denemesi yapıldı. Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy şarj edilen otomobili Yaprak Özyalçın ve Yağmur Özyalçın’la birlikte test etti.

05/02/2020 17:38
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Özyalçın Group of Companies Merkez Ofis’, haber, kıbrıs, kktc, In-Charge
MANŞETLER

HK OTOMOBİL

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.