Lefkoşa ve İskele’de huzur operasyonu!

ads
ads
08/12/2019

ads ads
Lefkoşa ve İskele’de huzur operasyonu!

Lefkoşa ve İskele Polis Müdürlükleri sorumluluk sahalarında dün 21.00-00.00 saatleri arasında,  asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirdi.

Lefkoşa’da gerçekleştirilen denetimler kapsamında bölgede faaliyet gösteren gece kulüpleri ile kumarhanelerde kontroller gerçekleştirilmiştir. Yapılan kontrollerde kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 12 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işleme gidilmiştir.

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu 475 araç kontrol edilmiş ve suç işlediği tespit edilen 119 araç sürücüsü rapor edilirken çeşitli suçlardan dolayı ise 4 araç ise trafikten men edilmiştir.

İskele’de gerçekleştirilen denetimler kapsamında bölgede faaliyet gösteren bahis evleri ile kumarhanelerde kontroller gerçekleştirilmiştir. Yapılan kontrollerde kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 5 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işleme gidilmiştir.

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu 280 araç kontrol edilmiş ve suç işlediği tespit edilen 75 araç sürücüsü rapor edilirken çeşitli suçlardan dolayı ise 3 araç ise trafikten men edilmiştir.

08/12/2019 11:02
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Lefkoşa ve İskele’de huzur operasyonu!, haber, kıbrıs,
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.