HABER KIBRIS

Lifecell Golf Challenge iş dünyasını adamızda buluşturdu

ads
04/12/2018

ads
Lifecell Golf Challenge iş dünyasını adamızda buluşturdu

Lifecell’in desteğiyle Girne’deki Korineum Golf & Beach Resort’ta gerçekleşen ‘Lifecell Golf Challenge’, Türkiye’den adamıza gelen iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi.

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu’nun ev sahipliğindeki turnuvada Fikret Öztürk, Ahmet Özyazıcı, Hasan Gülkaya, Hakan Özyazıcı gibi iş dünyasının önemli isimleri yanında Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Harun Maden ve Yönetim Kurulu Üyesi Günay Çerkez ile üst düzey yöneticileri de etkinlikte yer aldı.

Turkcell’in yeni nesil dijital operatör markası Lifecell’in ismini verdiği ve bu yıl ilk kez düzenlenen ‘Lifecell Golf Challenge’ta şampiyonlar belli oldu. Girne’deki Korineum Golf & Beach Resort’un ev sahipliği yaptığı turnuva, 100’e yakın golf sporcusunu bir araya getirdi.

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen ve iş dünyasının büyük ilgi gösterdiği turnuvaya Fikret Öztürk’ün yanı sıra Ahmet Özyazıcı, Hasan Gülkaya, Hakan Özyazıcı katıldı. Şefika Kırçuval, Caner Tuna gibi golf dünyasının tanınmış isimleri de turnuvada mücadele etti. Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Harun Maden ve Yönetim Kurulu Üyesi Günay Çerkez ile üst düzey yöneticileri de etkinlikte yer aldı.

Korineum Golf & Beach Resort’un 18 çukurlu golf sahasında oynanan turnuvanın birincisi Sertaç Yeşilçimen, ikincisi Ahmet Özyazıcı üçüncüsü ise Claus Lassen oldu. Kazananlar, ödüllerini düzenlenen görkemli bir törenle aldı.

Lifecell Golf Challenge’ın Kazananları:

Turnuva birincisi: Sertaç Yeşilçimen
Turnuva ikincisi: Ahmet Özyazıcı
Turnuva üçüncüsü: Claus Lassen
En iyi Gross oyuncusu: Soner Yetkili

Bu habere tepkiniz:
TAGS: lifecell, golf
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.