HABER KIBRIS

Lifecell’e görkemli tanıtım

ads
10/10/2018

ads
Lifecell’e görkemli tanıtım

Lifecell adını verdikleri şirket ile Kuzey Kıbrıs Turkcell artık adanın en iyi internet servis sağlayıcı olma noktasında ilk adımını attı. Geçtiğimiz günlerde Lefkoşa Merit Hotel’de yapılan Lifecell tanıtım lansmanı ile gazetecilere tanıtılan şirket bu akşam da Girne Kaya Palazzo Hotel’de yapılan lansman gecesi ile tüm müşterilerine ve iş dünyasına tanıtıldı.

Oldukça kalabalık bir katılımın yaşandığı gecede Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Harun Maden bir de konuşma yaptı.

Genel Müdür Maden, yaptığı konuşmasında Turkcell olarak 20 yıla yakın bir süredir GSM ve mobil internet üzerine hizmet verdiklerini söyledi. Adadaki eksikliği fark ederek ev interneti sektörüne girme kararı aldıklarını kaydeden Maden, bir yıldır bu atılım için çalıştıklarını belirtti.

Maden, bugüne kadar çalışmalarını tamamladıklarını kaydederek, bundan sonraki dönemde de yatırımlara devam edeceklerini söyledi. Ekonomik sıkıntıların ülkede baş gösterdiğini kaydeden Maden KKTCELL’in buna rağmen yatırımlarını sürdürdüklerini kaydetti.

Sosyal sorumluluk konusunda da kesintiye uğramadan katkı yapacaklarını belirten Maden; Kıbrıs Türk halkının daha iyi hizmet alması için çalışacaklarını söyledi.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Koç da yaptığı konuşmada siyasilere seslenerek “önümüzü açın, biz yüzbinlerce öğrenci için de buradayız. Bizim önümüzü açın ki daha çok şey yapalım” diye konuştu.

Koç, Kuzey Kıbrıs’ta yapılan yatırımların devamının olacağını ifade ederek hayırlısı olsun dileklerinde bulundu.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Lifecell’e görkemli tanıtım, haber, kıbrs,
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.