İlişkinizi canlı tutmanın en net yolu!

ads ads ads
10/05/2022

ads
ads
ads
İlişkinizi canlı tutmanın en net yolu!

Uzun süre devam eden ikili ilişkilerde zaman geçtikçe ilk gün ki heyecanı korumak kolay olmaz. Birbirinize alıştığınız için ve yaptığınız şeyler artık sıradan bir hale geldiği için ilişkiniz monotonlaşır. Bu noktada yapmanız gereken ilişkinizdeki heyecanı tekrar yakalamak olmalı...

Zaman geçtikçe ve ilişkiniz monotonlaştıkça artık sizin için bu durum keyifli olmaz. Her zaman ilişkinizin en başındaki mutluluğu ve heyecanı ararsınız.

Özellikle uzun süre devam eden ilişkilerde kaybolan canlılığı tekrar geri kazandırmanız gerekir. İlişkinizi canlı ve heyecanlı tutacak ipuçlarını sizler için araştırdık.

BİRLİKTE VAKİT GEÇİRİN!

Çiftler zaman geçtikçe birbirlerine vakit ayırmayı unutur. İlişkinin başlarında sürekli bulup beraber aktiviteler yapan o kişiler zaman geçtikçe birbirlerinden daha bağımsız hale gelir. İlişkinizin heyecanını korumak ve aynı keyifli zamanları geçirmek için birbirinize zaman ayırmalısınız.

Beraber bir film izlemek, dışarı çıkmak ya da romantik bir akşam yemeği yemek ilişkinizi sıcak tutarak bağlılığınızı güçlendirir. Baş başa vakit geçirmek ikinize de birbirinize olan duygularınızı hatırlatır.

GÜNLÜK İŞLERİ BİRLİKTE YAPIN!

Sıradan ev işlerini yaparken birbirinizle konuşmayı deneyin. Mesela bulaşıkları ya da çamaşırları yıkarken akıcı bir konuşmanın içinde olabilirsiniz. Partnerinizle birlikte ev işlerini yapmak ve bu işleri yaparken iletişim halinde olmak aranızdaki samimiyeti artırır.

Günlük olarak yaptığınız rutin işleri beraber yaptığınızda hem işler hem de ilişkiniz daha keyifli hale gelebilir. Bu sayede hayatı birlikte paylaştığınızı daha iyi anlayabilirsiniz.

YATAK ODANIZI HAREKETLENDİRİN

İlişkilerde fiziksel temas her iki taraf içinde önem taşır. Cinsel yaşamın aktif olması ikili ilişkileri her zaman dinamik tutar. Uzun zamandır birlikte olduğunuz partnerinizle heyecanınızı yitirdiğinizi düşünüyorsanız yatak odanızı hareketlendirerek bu canlılığı tekrar geri kazandırabilirsiniz.

Birbirinize dokunduğunuzda ve sarıldığınızda aranızdaki elektriği yeniden hissedersiniz. Bu his ikinizi de heyecanlandırır. Bu sebeple olabildiğince yatak odanızda baş başa vakit geçirin.

HİSLERİNİZİ AÇIKCA İFADE EDİN!

İlişkinizin her zaman yolunda gitmesini istiyorsanız isteklerinizi ve hislerinizi açıkça konuşmanız gerekir. Eğer ilişkinizde gerçekten heyecan hissetmiyorsanız bunu partnerinizle net bir şekilde konuşmalısınız. Birlikte bunun üstesinden gelmenin ve tekrar canlı bir ilişkiye sahip olmanın yollarını arayabilirsiniz.

Duyguları ifade etmek bazen karmaşık ve zorlayıcı olabilir. Ancak beraber olduğunuz kişiye duygularınız konusunda açık olduğunuzda her şeyi daha kolay çözebilirsiniz.

10/05/2022 18:52
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: lişkinizi canlı tutmanın en net yolu!
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.