Londra’da marketteki yiyeceklere madde enjekte eden şüpheli tutuklandı

İngiltere'de polis, başkent Londra'nın batısında üç süpermarkette işlenmiş et ve mikrodalgaya uygun ürünlere iğne ile bilinmeyen bir madde enjekte eden şahsın tutuklandığını duyurdu.

ads ads ads ads
26/08/2021

ads
ads
ads
Londra’da marketteki yiyeceklere madde enjekte eden şüpheli tutuklandı

İngiltere’nin başkenti Londra’nın batısında yer alan Fulham Palace Yolu’nda dün bir şahsın çevredeki vatandaşlara argo kelimeler kullanması ve yol üzerindeki dükkanlara girerek gıda ürünlerine iğne ile bilinmeyen bir madde enjekte etmesi üzerine polis çağrılmıştı. Olaya müdahale eden polisten bugün kenti birbirine katan olaya ilişkin yeni bir açıklama geldi.

Londra polis yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, kentin batısında yer alan üç süpermarkette işlenmiş et ve mikrodalgaya uygun ürünlere iğne ile bilinmeyen bir madde enjekte eden şahsın tutuklandığı kaydedildi. Polis, “Şu anda kaç ürünün ve bu ürünlerin neyle kontamine olduğu henüz bilinmiyor. Bölgedeki diğer işletmelerin olaya karışıp karışmadığını belirlemek için soruşturmalar devam ediyor” ifadelerini kullandı. Polis, şahsın kamuya zarar verme niyetiyle ürünleri kontamine ettiği şüphesiyle sorgulandığını da kaydetti.

26/08/2021 18:43
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Londra, yiyecek
MANŞETLER

HK İNGİLTERE

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.