LTB fatura ödemeleri Creditwest Bankası aracılığıyla anında gerçekleştiriliyor

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer imza koydu.

ads ads ads ads
07/10/2020

ads
ads
ads
LTB fatura ödemeleri Creditwest Bankası aracılığıyla anında gerçekleştiriliyor

LTB FATURA ÖDEMELERİ CREDİTWEST BANK ŞUBE VE DİJİTAL KANALLARI ARACILIĞIYLA ANINDA GERÇEKLEŞİYOR

Creditwest Bank ve Lefkoşa Türk Belediyesi işbiliği ile Lefkoşalı’lar  LTB’ye ait faturalarını Creditwest Bank veznelerinden, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve West Notifier uygulaması üzerinden anında ödeyebiliyor.  Ayrıca Creditwest Bank müşterileri  otomatik ödeme talimatı vererek faturalarının düzenli olarak ödenmesini sağlayabiliyor.

Konu ile ilgili anlaşmaya Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer imza koydu. İmza toplantısına Creditwest Bank Bilgi Sistemleri Müdürü Bora Tüccaroğlu ve ekibi ile LTB   yetkilileri katıldı.

Konu ile ilgili bilgi veren Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer, Creditwest Bank’ın altyapısına sürekli yatırım yaptığını ve müşterilerinin bulundukları yerden birçok bankacılık işlemini kolaylıkla yapabildiğini, Kuzey Kıbrıs’ın en büyük özel bankası olarak müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak hizmetler sunmaya bundan sonra da devam edeceklerini belirtti.

Zaheer, bugüne kadar Kıbrıs halkının ihtiyaç ve beklentilerine yönelik birçok bankacılık ürünü, hizmeti ve uygulaması geliştirdiklerini, yerel yönetimler ve üniversiteler ile finans teknololojisi alanında işbirliği yapmaya  hazır olduklarını vurguladı.

www.creditwestbank.com

 

 

 

07/10/2020 15:05
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: ltb, fatura ödemeleri, creditweat bank, Mazher Zaheer, harmancı, haberkıbrıs,
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.