LTB'den müzisyenlere önemli destek

ads ads ads ads
23/02/2021

ads
ads
LTB'den müzisyenlere önemli destek

Lefkoşa Türk Belediyesi, Bandabuliya Sahnesi’nde gerçekleşecek olan performanslarla, uzun süredir müziğini icra edemeyen müzisyenlere maddi açıdan destek sağlayacak.

LTB Başkanı Mehmet Harmancı, pandemi nedeniyle hayatını sadece müzikle geçirenlerin yaşam koşullarının oldukça zorlaştığına dikkat çekti.

Mehmet Harmancı'nın açıklaması şöyle:

"Bu şehirde insanlar müzik dinlemeyi, barlara gitmeyi ve arkadaşları ile güzel vakit geçirmeyi çok seviyor.

Pandemi tüm yaşamımızı kısıtlandığı gibi hayatını sadece müzikle geçirenlerin yaşam koşullarını da oldukça zorlaştırdı. Düzenli bir sigorta yatırımı olmayan bu arkadaşlarımız bugüne kadar ekmeğini hep bizlere güzel vakit geçirerek kazandırırdılar, şimdi karınca kararınca onların yanında olduğumuzu gösterme zamanı.

Lefkoşa Türk Belediyesi olarak Bandabuliya Sahnesi’nde gerçekleşecek olan performanslarda, uzun süredir müziğini icra edemeyen müzisyenlere maddi açıdan destek sağlayacağız. Lefkoşa Türk Belediyesi, 30 yıldır Lefkoşa Belediye Orkestrası’nın Lefkoşa’ya ve ülkenin müzik sanat hayatına katkı koymasını sağlarlen, şimdi de böylesi bir zor dönemde müzik dışında maddi geliri olmayan müzisyenlerin yanında yer alacak.

Başvurularımız yarın sabah başlatacak olup bizlere 09:00-18:00 saatleri içerisinde 223 9825 ve 0533 8771573 numaralardan veya https://www.lefkosabelediyesi.org/muzisyen-kayit/ adresinden online kayıt yaptırabilirsiniz. (Son başvuru 3 Mart)"

23/02/2021 19:35
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: LTB’den müzisyenlere önemli destek, haberkibris,
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.