Luke Skywalker, Star Wars'a geri dönecek mi?

ads
ads
12/05/2018

ads
Luke Skywalker, Star Wars'a geri dönecek mi?

Star Wars serisindeki Luke Skywalker karakteriyle dünyaya ismini duyuran Mark Hamil, The Last Jedi'de yaşananların ardından sosyal medyada ilginç bir paylaşıma imza attı.

Star Wars serisinin 1977 yılındaki ilk filmi olan New Hope (Yeni Bir Umut) ile yıldızı parlayan ve bütün dünyaya adını duyuran ünlü yıldız Mark Hamill'den yeni bir gelişme geldi.

Öncelikle Star Wars The Last Jedi filmini izlemeyenler varsa yazının geri kalanının spoiler içerdiğini belirtelim. Burdan sonrasını okumak sizlere kalmış. Mark Hamill yıllar sonra The Last Jedi filmi ile Luke Skywalker karakterine geri dönmüş Star Wars severlerin tekrardan duygusunu kabartmıştı. Fakat Luke karakteri filmin sonunda hayatını kaybetmişti. Yada biz öyle sandık!? 

Hamill'in sosyal medyada yaptığı paylaşım oldukça ilgi çekici. Yapılan paylaşım Star Wars 9'da Luke karakterini tekrar görebielceğimizi işaret ediyor gibi. Yapılan paylaşımda Luke Skywalker'ın "Görüşürüz evlat" dediği anları görüyoruz. Açıklama kısmında ise "bir şeylerin önceden belli edildiği" imajı veriliyor.

Bu da Star Wars 9'da Luke Skywalker ile alakalı bir şeyler olacağını düşünmemize neden oluyor. Hemen aşağıda bulabielceğiniz paylaşımı yorumlamadan geçmeyin. Sizce Mark Hamill, yeni Star Wars filminde Luke Skywalker karakteri iel geri döner mi? Kendisinin The Last Jedi'deki performansından sonra buna kimse hayır demez. 

12/05/2018 10:11
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Mark Hamill, star wars, dünya, sinema, eğlence, medya, beyaz, perde,
MANŞETLER

HK SİNEMA

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.