HABER KIBRIS

Lütfiye Özipek finale bir adım daha yaklaştı

ads
03/02/2018

Lütfiye Özipek finale bir adım daha yaklaştı
ads

“O Ses Türkiye” yarışmasında mücadele eden Kıbrıslı Türk müzisyen Lütfiye Özipek, yarı finalde ilk elemeyi geçti. 

İlk turda Sezen Aksu'nun sevilen şarkısı "Herşeyi Yak" ile sahne alan Özipek yapılan oylama sonucunda ilk elemeyi geçerek finale bir adım daha yaklaştı. 
LÜTFİYE DESTEĞİNİZİ BEKLİYOR

Bu gece bir oylama daha yapılacak olan canlı yayında Lütfiye Özipek'e destek vermek için  Lütfiye yazıp 1899’a oy gönderebilirsiniz. 

Şimdi oylama zamanı 

TV 8’de yayınlanan ve beğeniyle izlenen yarışmaya, Kuzey Kıbrıs Turkcell’liler bu yıl da SMS (kısa mesaj) ile oy göndererek, beğendikleri isimlere destek olabiliyor.
Kuzey Kıbrıs’tan yarışmaya katılan Lütfiye Özipek’in başarılı performansı ile öne çıktığı “O Ses Türkiye”de finale doğru ilerlenirken, yarışmaya adamızdan da oy kullanılıyor.
Athena Grubu’nun solisti Gökhan Özoğuz’un takımında yarışan Lütfiye Özipek Kuzey Kıbrıs Turkcell’e yaptığı açıklamada çok heyecanlı olduğunu ve halkımızın SMS desteğinden mutlu olacağını belirtti.

Özipek geçtiğimiz yıllarda yarışmaya katılan Kıbrıslı sanatçılarımıza yapılan desteğin önemine değinerek sözlerine şöyle devam etti: “Birçok güzel ses arasından elenerek finale doğru ilerliyorum, bundan son derece mutlu ve gururluyum. Ülkemi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyorum. Şimdi SMS oylama sürecine giriliyor, sıra halk oylamasına geliyor. Bundan dolayı çok heyecanlıyım. Herkes beğendiği sese, yarışmacıya oy vererek seçtiği ismi bir üst tura taşıyacak. Hedefim birincilik yarışında sonuna kadar devam etmek. Bunun için hepinizden desteğini esirgememesini rica ediyor, oylarınızı bekliyorum. Yarı finalde ve sonrasında finale kalırsam 3 ve 4 Şubat akşamları Lütfiye yazıp 1899’a oy göndermeyi lütfen unutmayın. Tüm halkımıza buradan selamlarımı, sevgi ve saygılarımı sunarım” şeklinde konuştu. 
1899’a SMS ile oylama
Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, “O Ses Türkiye” izleyicilerinin, favori yarışmacılarına destek için 1899 kısa numarasına SMS gönderebileceği belirtildi.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Lütfiye Özipek
MANŞETLER

HK EĞLENCE DÜNYASI

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems