HABER KIBRIS

Lütfiye Özipek izleyenleri yine gururlandırdı

O Ses Türkiye'de Lütfiye Özipek bir üst tura çıktı. Berivan Bıçakçı  ile yarışan Lütfiye yarı finalde yarışmaya hak kazandı

ads
02/02/2018

Lütfiye Özipek izleyenleri yine gururlandırdı
ads

O Ses Türkiye'de Lütfiye Özipek bir üst tura çıktı. Berivan Bıçakçı  ile yarışan Lütfiye yarı finalde O Ses Türkiye'ye devam etmek için hak kazandı. Sezgün Büyük'ün söz ve müziiğini yaptığı Duyanlara Duymayanlara adlı şarkısını seslendiren  Lütfiye izleyenleri coşturdu.  Yüzde 57 ile yarı finale gitmeye hak kazanan Lütfiye Kıbrıs Türklerinin bir kez daha gururu oldu. Lütfiye seyircinin isteği üzerine sahnede kalarak ikinci bir şarkıyı  seslendirdi.
KKTCELL ile LÜTFİYE'YE DESTEK OLUN

‘O Ses Türkiye’de finale doğru
Kuzey Kıbrıs'ta da yoğun ilgiyle izlenen "O Ses Türkiye" yarışmasında 2 gece boyunca "canlı yayında oylama" heyecanı yaşanacak.

Kuzey Kıbrıs Turkcell'liler 3 Şubat ve 4 Şubat akşamları oylamaya katılarak finalde favori isimlerine destek verecek.

Kuzey Kıbrıs’ın sevilen sesi Lütfiye Özipek: “Kıbrıs’taki tüm sevenlerimin desteğini bekliyorum. Sonuna kadar mücadele edip ülkemi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım. Yarışmayı kazanıp sevincimi hep birlikte paylaşmayı diliyorum.”

Ülkemizde de yoğun ilgiyle izlenen ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında canlı yayınlarda oylama heyecanı başlarken gözler Kuzey Kıbrıs’tan yarışmaya katılan Lütfiye Özipek’e çevrildi. Başarılı performansı ile tüm jüri üyelerini etkileyen Kuzey Kıbrıs’ın sevilen sesi Lütfiye Özipek 2 Şubat ve eğer finale kalırsa 3 Şubat akşamları canlı yayında oylamada yer alacak. Oylamaya Kuzey Kıbrıs Turkcell'liler de her yıl olduğu gibi SMS göndererek yarışmacılara destek olabilecek. 

Şimdi oylama zamanı 

TV 8’de yayınlanan ve beğeniyle izlenen yarışmaya, Kuzey Kıbrıs Turkcell’liler bu yıl da SMS (kısa mesaj) ile oy göndererek, beğendikleri isimlere destek olabilecek.
Kuzey Kıbrıs’tan yarışmaya katılan Lütfiye Özipek’in başarılı performansı ile öne çıktığı “O Ses Türkiye”de finale doğru ilerlenirken, yarışmaya adamızdan da oy kullanılabilecek. 

Binlerce kişinin yarışarak ilerlediği ve eleme usulü yapılan yarışmada çapraz eşleşmeler gerçekleşti. Bu eşleşmelerde de yarışmaya devam etmeye hak kazanan Lütfiye Özipek’in merakla yarı diğer performansları bekleniyor.

Athena Grubu’nun solisti Gökhan Özoğuz’un takımında yarışan Lütfiye Özipek Kuzey Kıbrıs Turkcell’e yaptığı açıklamada çok heyecanlı olduğunu ve halkımızın SMS desteğinden mutlu olacağını belirtti.

Özipek geçtiğimiz yıllarda yarışmaya katılan Kıbrıslı sanatçılarımıza yapılan desteğin önemine değinerek sözlerine şöyle devam etti: “Birçok güzel ses arasından elenerek finale doğru ilerliyorum, bundan son derece mutlu ve gururluyum. Ülkemi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyorum. Şimdi SMS oylama sürecine giriliyor, sıra halk oylamasına geliyor. Bundan dolayı çok heyecanlıyım. Herkes beğendiği sese, yarışmacıya oy vererek seçtiği ismi bir üst tura taşıyacak. Hedefim birincilik yarışında sonuna kadar devam etmek. Bunun için hepinizden desteğini esirgememesini rica ediyor, oylarınızı bekliyorum. Yarı finalde ve sonrasında finale kalırsam 3 ve 4 Şubat akşamları Lütfiye yazıp 1899’a oy göndermeyi lütfen unutmayın. Tüm halkımıza buradan selamlarımı, sevgi ve saygılarımı sunarım” şeklinde konuştu. 
1899’a SMS ile oylama
Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, “O Ses Türkiye” izleyicilerinin, favori yarışmacılarına destek için 1899 kısa numarasına SMS gönderebileceği belirtildi.
“Oy vermek istediğiniz yarışmacının adını yazarak 1899 kısa numarasına SMS göndermeniz yeterlidir” ifadesi kullanılan açıklamada,  Kuzey Kıbrıs Turkcell faturalı veya faturasız tüm hatlardan yarışmaya oy gönderimi yapılabileceği söylendi. 
Oylamalar 3 ve 4 Şubat tarihlerinde
“O Ses Türkiye” yarışmasına Kuzey Kıbrıs Turkcell’liler de Türkiye’deki izleyiciler ile aynı anda oy gönderebiliyor. Türkiye saati ile 20.00, KKTC saatine göre de 19.00’da başlayacak canlı yayın oylamaları 3 ve 4 Şubat akşamları yapılacak.
Kuzey Kıbrıs Turkcell, her oy gönderimi için SMS ücretinin 10 SMS, yani 2.61 TL, 49 kontör olduğunu açıklarken, SMS sınırının olmadığını, aynı veya farklı kişilere istendiği kadar mesaj gönderilebileceğini belirtti.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Lütfiye Özipek izleyenleri yine gururlandırdı, O Ses Türkiye, Lütfiye Özipek, Acun Medya, TV8
MANŞETLER

HK EĞLENCE DÜNYASI

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems