Machine Gun Kelly 2022 Billboard Müzik Ödülleri için 30 bin dolarlık manikür yaptırdı

Ünlü oyuncu Megan Fox ile yaşadığı aşkla gündemde olan rap şarkıcısı Machine Gun Kelly, 2022 Billboard Müzik Ödülleri'nde 30 bin dolarlık pırlantalı tırnaklarıyla dikkat çekti.

ads ads ads
17/05/2022

ads
ads
Machine Gun Kelly 2022 Billboard Müzik Ödülleri için 30 bin dolarlık manikür yaptırdı

Önceki gece Las Vegas'ta düzenlenen  2022 Billboard Müzik Ödülleri'ne oyuncu sevgilisi Megan Fox ile katılan rap şarkıcısı Machine Gun Kelly, tarzını tamamlayan pahalı tırnaklarıyla dikkat çekti.

36 yaşındaki Fox ile hem kırmızı halıda hem de tören esnasında poz veren 32 yaşındaki şarkıcı, 30 bin dolarlık tırnaklarını ön plana çıkardı.

880 Pırlanta yerleştirildi

Gerçek adı Colson Baker olan şarkıcının ışıltılı görünümü için Nails of LA'in kurucusu Brittney Boyce, Marrow Fine Jewelry'den Jillian Sassone'la birlikte çalıştı. Müzisyenin tırnaklarına toplamda 11,4 karatlık 880 pırlanta yerleştirildi.David Koma imzalı elbise giyen Fox ile uyumlu stili dikkat çeken Machine Gun Kelly, Dolce & Gabanna takımını tamamlayan parıltılı tırnaklarıyla Billboard gecesinin en dikkat çeken erkek sanatçılarından biri oldu.

Hazırlanması 10 saatten fazla sürdü

Tırnakların yaratıcısı Brittney Boyce, "Söz konusu tırnaklar MGK'nin glam rock tarzını mükemmel bir şekilde yansıtıyor" dedi. 

Page Six'e konuşan manikür uzmanı, tırnakların önceden hazırlandığını ve bunun 10 saatten fazla bir süre aldığını söyledi. Tırnaklar, rap şarkıcısına kırmızı halı seremonisine çıkmadan önce takılmıştı. 

17/05/2022 11:13
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Machine Gun Kelly, 2022, Billboard, Müzik, Ödülleri, dolarlık manikür
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.