HABER KIBRIS

Magazin Ödülleri gün sayıyor

KKTC Magazin Gazetecileri Ödül Töreni 2 Haziran'da

ads
18/05/2017

Magazin Ödülleri gün sayıyor
ads

MUHTEŞEM GECENİN HAZIRLIKLARI BAŞLADI: Devlet büyüklerinin, seçkin ve ünlü kişilerin katıldığı renkli programıyla geçtiğimiz yıl büyük yankı uyandıran KKTC Magazin Gazetecileri Ödül Töreni bu yıl adamızdan ve Türkiye’den çok sayıda ünlü ismin katılacağı daha da görkemli ve muhteşem bir programla 2 Haziran Cuma akşamı Malpas Hotel’i alkışa boğacak

Basın ve yayın camiamızın gülen yüzü ve rengi olarak nitelendirebileceğimiz magazin dünyası bu yıl ikinci kez ödüllerle ses getirecek. Geçtiğimiz yıl birincisi düzenlenen KKTC Magazin Gazetecileri Ödül Töreninin ikincisi bu yıl 2 Haziran Cuma gecesi Malpas Hotel Havuz Başı’nda yapılacak.

Magazin dünyasından kişileri onurlandıracak olan bu özel gece için bol sürprizli programın hazırlıkları başladı. Çok sayıda ünlü kişinin, devlet büyüğünün ve seçkin kişilerin yer alacağı törende ünlülerle şenlenecek zengin bir program da katılımcılarla buluşacak.

Devlet büyükleri ve yıldızlar katılacak  

Magazin Gazetecileri Ödül Töreninin birincisi geçtiğimiz yıl Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, çok sayıda bakan ve belediye başkanları başta olmak üzere birçok seçkin ve ünlü katılımcıyla gerçekleşmişti. Tören ünlülerin de yer aldığı sahne performanslarıyla renklenmiş, ödül heyecanı eğlenceli bir programa dönüşmüştü.

Törenin ikincisi için hazırlıkların hızlandığı şu dönemde daha da iddialı ve zengin bir içeriğin katılımcılarla buluşacağı belirtildi. Yapılan açıklamaya göre renkli gecede yine çok sayıda devlet büyüğü ve seçkin kişi yer alacak. Elbette heyecanın keyfe dönüşeceği törende birbirinden ünlü simalar da eksik olmayacak. Gerek adamızdan gerekse Türkiye’den birçok ünlü sanatçı, oyuncu ve manken bu güzel gecede boy gösterecek. Törende adamızdan ve Türkiye’den ödül alacak isimler ve diğer detaylar önümüzdeki günlerde KKTC Magazin Gazetecileri tarafından açıklanacak.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Malpas Hotel, magazin ödüller
MANŞETLER

HK CELEBRITY

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems