HABER KIBRIS

Maki Festivali 25 Ağustos’ta Bafra’da başlıyor

ads
13/08/2017

Maki Festivali 25 Ağustos’ta Bafra’da başlıyor
ads

Maki Festivali; müzik ve sanatla ilgilenen ve adada bu dalları geliştirmeyi hedefleyen bir grup gönüllü gencin düzenlediği müzik festivalidir. Alana girişin ücretsiz olacağı etkinlikte, kar amaçlı organizasyon algısının aksine üretimin desteklenmesi hedefleniyor.

Maki Festivali Kıbrıs'ın Bafra/İskele bölgesinde yer alan MEHMETÇİK BELEDİYESİ BAFRA HALK PLAJINDA gerçekleşecek. 25-27 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek festivalde iki gece boyunca bir çok yerli müzik grubunun sahne alacağı canlı konserlerin ve DJ performanslarının oluşturduğu line-up çeşitli müzik türlerine yer vermektedir.

Bunun yanında gün içerisinde müzik, yoga, nefes teknikleri, dans, fitness, origami ve geri dönüşüm atölye çalışmaları da yapılacaktır.Festival boyunca alkollü içecek, etli, vegan, vejeteryan ve atıştırmalık yiyecek, tatlı, içecek, takı-aksesuar, ikinci el giysi, eşya ve organik ürünlerin satışını yapacak olan, yerli üretimi destekleyen, barlar ve 23 adet stand yer alacaktır.

Festival alanına ulaşım için gidiş ve dönüş olmak üzere Mağusa, Lefkoşa ve Girne'den otobüs seferleri olacaktır. Otobüs servisi için yer ayırtmanız gerekmektedir. Ayrıca alanda konaklamak için Maki Komitesi aracılığıyla 100TL karşılığında 4 kişilik çadır satın alabilirsiniz. Festival alanında kamp yapmak için de herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Otobüs için yer ayırmak, çadır satın almak ya da festival hakkında detaylı bilgi almak için +905338685817 numaralı telefonu arayabilir aynı zamanda Facebook üzerinden https://www.facebook.com/MakiCyprus/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz

 

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Maki Festivali
MANŞETLER

HK KÜLTÜR SANAT

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems