MasterChef Esra'dan sitem: Günah keçisi ben oldum!

ads
ads
20/08/2020

ads
MasterChef Esra'dan sitem: Günah keçisi ben oldum!

Dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Somer şefin hazırladığı özel soslarla hazırlanmış çiçek dolmasını 40 dakikada yapmaya çalışan yarışmacılar zaman zaman zor anlar yaşadı.

8 yarışmacının mücadele ettiği dokunulmazlık oyununda Somer şefin tabağına en yakın tabağı yapan Özgül oldu ve mavi takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan ilk isim oldu.

Eleme potasına giren iki aday belli oldu 

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Özgül, eleme potasına Eray’ı yolladı. Bugünkü performansa dayalı karar aldığını belirten Özgül, ilk ismi Eray olarak belirledi.

Takım oylamasında çıkan sonuç ise herkesi şaşırttı. Yarışmanın başarılı isimlerinden Esra eleme potasına giden ikinci isim oldu. Aday gösterilen Esra, ‘bu duruma çok şaşırdım. Ben ortadaydım ana yemeğe yardım ettim, birinci olan tabaktaydım ama günah keçisi ben seçildim ona da bir anlam veremedim. Herkesin kararına saygı duydum’ sözleriyle arkadaşlarına sitem etti.

Mavi ve Kırmızı takım adayları belli

İkinci yarışlar sonucu mavi takımdan Eray ve Esra aday olurken kırmızı takımdan da Sedat ve Celal eleme potasındaki yerini aldı.

20/08/2020 10:53
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: MasterChef, Esra
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.