MasterChef yedek kadroya giren isimler kim oldu?

MasterChef Türkiye'nin 7 Ağustos tarihli bölümünde ana kadroya yedeklerden alınan isim belli oldu.

ads ads ads ads
08/08/2022

ads
ads
MasterChef yedek kadroya giren isimler kim oldu?

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef’te kadro oluşturma heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Dün akşam ekrana gelen son bölümde adaylar ana kadro için yarıştı. MasterChef'te ana kadroya giren altı isim belli olurken, kadroya yedeklerden kimlerin girdiği merak konusu oldu. Yedek yarışmacıların belli olduğu yeni bölüm ise dün akşam ekrana geldi.

MASTERCHEF'TE YEDEK KADROYA İSİM KİMLER?

MasterChef Türkiye'de dün akşam final heyecanı yaşandı. Final turu sonrasında altıncı son önlüğün sahibi Melih oldu.  MasterChef'te ana kadroya yedekten giren isim Umut oldu. MasterChef Türkiye son bölümde jüri şefler tarafından en başarılı ürünleri hazırladıkları değerlendirilerek yedek kadroya katılan isimler; Doğukan, Atike ve Başar oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE ANA KADRO YARIŞMACILARI

Metin (1. hafta)
Gamze (2. hafta)
Onur (3. hafta)
Çağatay (4. hafta)
Şeyma (5. hafta)
Melih (6. hafta)

08/08/2022 10:04
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: masterchef, kadro, türkiye
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Seray Sever'den babası Tamer Sever'e: Tarifi imkansız bir boşluk her yanımda

HK MAGAZİN

İkiz kızları Sofia ve Alya'yı kucağına alarak ilk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Seray Sever, şimdilerde tüm vaktini ailesi ve minik kızlarıyla geçiyor. Zaman zaman ikizleriyle verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sunan Sever, son olarak merhum babası Tamer Sever'in doğum gününü kutladı. Babasıyla çekilen bir fotoğrafını takipçileriyle paylaşan ünlü isim, yazdığı satırlarla herkesi duygulandırdı. İşte detaylar...

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.