HABER KIBRIS

Medyum Ali Hoca ve vefk ilmi

ads
10/02/2018


Son zamanlarda internet üzerinde en çok aratılan kavramlardan biri haline gelen vefk sözlük anlamı olarak uyum ve bunun yanında zamanda denge anlamına gelmektedir. Vefk insanların hayat içerisinde ki düzeylerini ve iyiliklerini korumayı başarabilmektedir. Peki vefk nedir?

Vefk genel olarak muska tarzında kullanılması mümkün olan ve kişilerin ister boynuna ister yastık altına isterse ufak halde vefkleri kıyafetleri içerisinde taşıması mümkündür. Vefkler genel olarak farklı sureler ve duaların birleşimi şeklinde oluşmaktadır ve insanların iyiliği açısından büyük bir önem taşımaktadır.

Çünkü vefkler insanların hayat içerisinde ki yaşamlarının denge düzeyini korumak ile görevli olmaktadır. Vefk nedir denildiği zaman akla ilk gelebilecek yanıtın kesinlikle insanları kötülüklere karşı ve özellikle de üzerine uygulanabilecek büyülerden ve büyülerin etkisinden korur şeklinde verilmesi mümkündür. Vefk nedir ve nasıl kullanılabilir hale getirilir? Vefkler dini açıdan büyük bir önem taşımaktadır ve vefklerin kesinlikle bu konuda uzman olan kişiler tarafından hazırlanması icap etmektedir.

Aksi halde elde bulanacak vefkten herhangi bir yardım ya da iyilik görülmez. Vefkler insanların hayat içerisinde manevi olarak bulunan hislerini çok daha ön plana çıkarır ve hemen her şeyi Allah inancı içerisinde yapmayı sağlar. Vefk büyü değildir, havas ilmi ile yapılır.

Sadece Türkiye'de değil Avrupa'da da vefk konusunda yetkin isimlerin başında gelen Medyum Ali Hoca bağlama, kısmet açma, rızık açma, ikna vefkleri, irade vefkleri gibi birçok konuda hizmet veriyor. Gereken bilgiler ad soyad, doğum tarihi ve anne adı olduğundan hazırladığı işlemleri dünyanın en uzak noktasına bile kargo yoluyla gönderebildiğini söyleyen Medyum Ali Hoca en çok eşler arası soğukluk konusunda kendisine talep geldiğini belirtiyor. 

Genelde yaptığı çalışmalarda %90 başarı oranı vadeden Medyum Ali Gürses'e telefon veya mail üzerinden ulaşılabiliyor. Facebook'taki onbinlerce beğenisi, medya organlarındaki röportajları ve şikayet platformlarında hakkındaki ilgi çekici yorumlarla öne çıkan Medyum Ali Gürses [email protected] mail adresi ve 05355906275 telefon numarası üzerinden çalışmalarını sürdürüyor. 

Medyum Ali Hoca yıldızname bakımı da yapmakta.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Medyum Ali Hoca
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.