HABER KIBRIS

Medyum Zihni Hoca

ads
21/03/2018

Medyum Zihni Hoca

Tıpkı dünyada olduğu gibi ülkemizde de medyumlar oldukça fazla bir şekilde ilgi görmektedir. Bu durum medyumların geleceği görmelerine inanılmasından kaynaklanmaktadır. Çünkü insanlara gelecekte nelerin olacağına dair hep bir merak duygusu içerisindedirler. Medyum mesleğini icra edenlerin geleceğe dair bilgiler verdiğine inanılması doğal olarak medyumlara olan ilgiyi de arttırmaktadır. Özellikle ülkemizde son zamanlarda medyumların sayısının oldukça hızlı bir şekilde artış gösterdiğini söylemek mümkün olmaktadır. Zira ülkemizde bu alanla alakalı olarak hizmet sunduğu iddiasıyla ortaya çıkan kişi sayısı oldukça fazladır. Esasında medyum denilince akıllara fal bakan insanlar da gelmektedir. Zira medyumluğun temelinde fal bakmak da bulunmaktadır. Bundan dolayı medyumların zaman zaman falcılarla karıştığı da bilinmektedir.

Medyum hizmetleri söz konusu olduğunda sadece akıllara büyü yapan kişiler gelmemektedir. Zira günümüzde büyü yaptığına ya da büyüleri çözdüğüne dair tanıtım yapan medyumların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. 6. Hissi oldukça gelişmiş olan medyumların geleceği tahmin etme güçlerinin yoğun olduğuna dair bir inanış yaygındır. Bu durum büyü gibi konularda da medyumların hizmet sunduğunun düşünülmesine neden olmaktadır. Bundan dolayı bağlama büyüsü gibi farklı büyülerin yaptırılmasına dair medyumlara talep de gittiği bilinmektedir. Özellikle evli kadınların eşlerini evlerine dolayısıyla yuvalarına bağlama hususunda bu tür büyüleri yaptırmak hususunda talep gösterdikleri bilinmektedir. Durum böyle olunca bağlama büyüsüne olan ilgi ve alaka gün geçtikçe artış göstermektedir.

Eretik dünya ile günümüzdeki dünya arasında bağ kurma noktasında özel bir yeteneğinin bulunduğu düşünülen medyumların, papaz büyüsü de dahil olmak üzere farklı büyüleri bozma konusunda deneyimli olduklarını da söylemek mümkün olmaktadır. Trans yöntemi ile bağlantı kurabildikleri düşünülen medyumlar, pek çok insanın ilgisini de çekmektedir. Bunun yanı sıra beyin enerjisi ile belirli bir konuya odaklanarak o konuya dair gelecekteki bilgileri gördüklerine inanılan medyumlar, doğal olarak insanların ilgisini çekmektedir. Bu doğrultuda medyumlara olan talebin gün geçtikçe artış gösterdiğini söylemek de mümkün olmaktadır. Bu noktada https://www.zihnihoca.com/ internet sitesinin medyum hizmetleri konusunda oldukça etkili ve oldukça tutarlı bilgileri takipçilerine sunduğunu söylemek de mümkün olmaktadır.

 

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Medyum Zihni Hoca
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems