Meghan Markle ve Prens Harry Hollywood'da gizli bir proje için çalışıyor

Meghan Markle ve Prens Harry'nin tam zamanlı Kraliyet Ailesi görevlerinden çekilme kararının ardından ortaya atılan ekonomik senaryolara bir yenisi daha eklendi.

ads
ads
20/08/2020

ads
Meghan Markle ve Prens Harry Hollywood'da gizli bir proje için çalışıyor

İngiliz Kraliyet Ailesi'nden ayrılıkları olay olan Meghan Markle ve Prens Harry'nin gelecek planları ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

Variety dergisinin haberine göre Prens Harry ve eski bir oyuncu olan Meghan Markle, Hollywood'da gizli bir proje için çalışmalara başladı. Hatta bunun için sinema endüstrisinin kalbinde bazı yapımcılarla görüşmeler de yapılıyor.

Markle eski bir oyuncu olduğu ve Prens ile evlenmek için kariyerini bıraktığı göz önüne alındığında herkesin aklına ikisinin de oyunculuk yapacağı geliyor.

Ancak iddialara göre Harry ve Meghan'ın planı oyunculuk değil. Çiftin, şu anda çok gizli tutulan bir projenin yapımcıları arasında yer almayı planladığı konuşuluyor.
 

Kraliyet Ailesi'nden ayrıldıktan sonra Elephant belgeseli ile ilk resmi projesine imza atan Meghan Markle'ın, Disney ile başta projelerde seslendirme anlaşması yapması bekleniyordu.
 

Kariyerinin başlangıcında yarışmalarda hosteslik yapan, bazı yapımlarda küçük roller üstlenen Markle, Suits dizisiyle dünya çapında üne kavuştu. 2011-2018'de dizide Rachel Zane karakterini canlandıran Markle, Prens Harry ile evleneceği kesinleşince kariyerine veda etti.

Ünlü çift son zamanlarda Carolyn Durrand ve Omid Scobie tarafından kaleme alınan Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of A Modern Family (Özgürlüğü Bulmak)  adlı kitapla gündemin ilk sıralarında yer alıyor.  Kitapta Meghan Markle ve Prens Harry'nin Kraliyet Ailesi'nden ayrılmalarıyla ilgili iddialar yer alıyor. 

20/08/2020 10:55
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS:
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.