Meghan Markle ve Prens Harry'den Netflix'e iki yeni dizi

Meghan Markle ve Prens Harry, Netflix'te yemek pişirme, bahçecilik ve polo konularını içeren iki yeni dizi hazırlayacak.

ads ads ads ads
12/04/2024

ads
Meghan Markle ve Prens Harry'den Netflix'e iki yeni dizi

Kraliyet Ailesi'nin sansasyonel çifti Meghan Markle ve Prens Harry, Netflix ile yaptıkları 100 milyon dolarlık anlaşmanın son uzantısı olarak iki yeni dizi daha hazırlıyor. 

Sussex Dükü ve Düşesi'nin kurgu olmayan iki yeni dizinin üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Markle'ın bir dizide yemek pişirme, bahçe işleri üzerine yoğunlaşacağı belirtiliyor. İkinci dizinin ise izleyicilere profesyonel polo dünyası hakkında bilgiler sunacağı aktarılıyor.

Her iki isimsiz dizi de yapım aşamasında.

Meghan Markle, Prens Harry ile 2018'deki kraliyet düğününden önce, 2014'te oluşturduğu ve 2017'de kapattığı yemek tarifleri de paylaştığı bir yaşam tarzı blogu olan The Tig'i yönetiyordu. Yani; yemek yapmak, eski Suits yıldızı için uzun zamandır bir aşktı. 

Markle, 2018 yılında Kraliyet Ailesi için çalışırken de Grenfell Tower yangını kurbanları için para toplamak amacıyla yemek kitabı hazırlamıştı.

Prens Harry ise hayatı boyunca polo turnuvalarında yarıştı ve Arjantinli polo yıldızı Ignacio Figueras'ı en yakın arkadaşlarından biri olarak görüyor.

Santa Barbara Polo ve Raket Kulübü de Harry ve Meghan'ın şu anda iki çocuklarını büyüttükleri Montecito'daki evinden çok uzakta değil.

Netflix ile yapılan anlaşma kapsamında ikili, Netflix'in şimdiye kadarki en başarılı belgesel lansmanı haline gelen Harry & Meghan adlı altı bölümlük bir belgesel dizisi yayınladı.

12/04/2024 22:52
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Meghan Markle, Prens Harry, Netflix
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.