HABER KIBRIS

'Mehmet Ali Erbil vefat etti' iddiasına yalanlama

Sosyal medyada ortaya atılan 'Mehmet Ali Erbil vefat etti' iddiasınını yalanlayan doktor kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil, "Tedavisi devam ediyor" dedi.

ads
05/12/2018

'Mehmet Ali Erbil vefat etti' iddiasına yalanlama

Sosyal medyada çıkan Mehmet Ali Erbil vefat etti iddiaları sonrası ünlü şovmenin doktor kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil'den açıklama geldi.

61 yaşındaki Erbil'in ablası Yeşim Erbil konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Abla Erbil, "Bazı haberler çıkmış arayanlar oldu. Tedavisi devam ediyor. Bir sorun yok. Detaylı bilgileri paylaşırım. Bizden haber almadıkça başka haberlere inanmayın" ifadelerini kullandı.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Mehmet Ali Erbil, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Prematüre bebek annelerine öneriler

HK MAGAZİN

Türkiye'de her 10 çocuktan 1'i prematüre doğuyor. Küçücük bedenleriyle hayatta kalma mücadelesi veren prematüre bebeklerin bakımı anne babaları endişelendirse de bu konuda yapılan farkındalık çalışmaları gün geçtikçe daha çok umut ve bilgi aşılıyor. Peki anne babalar bu süreçte bebeklerine nasıl yaklaşmalı, nelere dikkat etmeli? Prematüre Gücü Projesi kapsamında bilgiler veren Uzman Psikolog Yeşim Çaylaklı merak edilenleri anlattı.

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.