Yasmin Erbil :Babam 24 yaşında bir kızı olduğunun farkında

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil ve Ece Ronay'ın nişanlısı Mehmet Bilir'den açıklamalar: Babam 24 yaşında bir kızı olduğunun farkında

ads ads ads ads
08/10/2021

ads
ads
ads
Yasmin Erbil :Babam 24 yaşında bir kızı olduğunun farkında

Fenomen ve şarkıcı Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil'in kendisini taciz ettiğini iddia ederek cep telefonuyla mesajlaşma görüntülerini yayınladı. Ronay, mahkemeye başvurarak ünlü şovmen hakkında iki ay süreyle tedbir kararı aldırdı. Erbil suçlamaları reddederek "Konuyu yargıya taşıyorum. Mesajla ne tacizi olabilir. İfşa etmesi bile ayıp. Ben kendisine böyle mesajlar atmadım o benim asistanımla irtibat halinde ben değilim" dedi.

Gelişmelerin ardından Erbil, Ronay'ın nişanlısı Mehmet Bilir'i evine çağırdı. Görüşme sonrası Ronay, "Ben kimsenin böyle saçma bir özrünü kabul etmiyorum. Sanırım artık nişanlım değil" derken Bilir ise 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak kendisini savundu.

Bilir, "Çevremden de çok telefon alınca konuyu çözmek için Mehmet Ali Erbil'le görüşmek istedim. Beni evine davet etti. Sarıyer'deki evine gittim. Evinin önü çok kalabalıktı, silahlı adamlar vardı. Arayıp 'beni tongaya mı düşürmeye çalışıyorsun, kapıda silahlı adamlar var' dedim... 'Sıkıntı yok gel' dedi. Girdik içeri normal konuştuk" dedi.

Erbil'e 'Ece'nin bu konularla gündem olmasını istemiyorum, senden özür mesajı bekliyorum' dediğini aktaran Bilir, Erbil'in 'Tamam senin için yaparım' dediğini ancak videodaki özür kısımlarının silinerek yayınlandığını iddia etti.

Bilir sözlerini şöyle sürdürdü: "Bana ‘Ece’yi sattın, kaç para aldın’ gibi mesajlar atıldı. Benim Mehmet Ali Erbil’in parasına ve ününe ihtiyacım yok. Ece benim böyle bir şeye ihtiyacım olmadığını çok iyi biliyor."

64 yaşındaki Erbil'in kızı Yasmin Erbil de gelişmelerin ardından bir mesaj yayınladı. Erbil, "Herkes kendi ayrı bireydir ama aile her şeydir, sanmayın ki yanlışları doğruları görmüyorum" dedi.

"Hepsini görüyorum" diyen Erbil, "Ama ben 2018'den beri babamı kaybetme korkusuyla cebelleşiyorum. 24 yaşında bir kızı olduğunun babam da farkında merak etmeyin ve benim hep arkamda oldu ve olmaya da çalışıyor buna emin olabilirsiniz. Bir insanın ailesinden birinin kaybetme korkusu yaşaması kadar korkunç bir travma olamaz" diye konuştu.

08/10/2021 08:55
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: mehmet Ali Erbil, Yaşam, Magazin, Televizyon, Yasmin Erbil, Ece Ronay, Mehmet Bilir
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.