Melek Mosso'nun isyanı

Oyuncu ve model Serkan Sağdıç ile geçen yıl evlenen şarkıcı Melek Mosso, aylar sonra düğün fotoğraflarına gelen olumsuz yorumlara isyan etti.

ads ads ads ads
26/03/2024

ads
Melek Mosso'nun isyanı

Serkan Sağdıç, Melek Mosso'nun 'Kirpiklerin' isimli şarkısının klibinde rol almıştı. Klipte iki sevgiliyi oynayan Sağdıç ile Mosso'nun arkadaşlığı kısa süre içinde aşka dönüşmüştü. Çift, aşklarını geçen sene de evlilikle taçlandırmıştı.

Evliliğinin üzerinden aylar geçen Melek Mosso düğün fotoğraflarıyla gündeme geldi.

Instagram'da bir sayfa tarafından çiftin düğün fotoğrafları "Melek Mosso ve Serkan Sağdıç'ın düğününden kareler... Siz gelinin tercihlerini nasıl buldunuz?" sorusuyla yayınlandı.

Paylaşıma "Damat çok iyi, gelinin ise kuaför kazası diyelim", "Damat kör galiba", "Allah affetsin kulakları ne öyle", "Gelinlik kötü, eldiven çok kötü", "O saç öyle mi yapılır?", "Melek aynı Sulukule çingenelerine benziyor" gibi çok sayıda yorum yapıldı.

"İNSANLARIN KÖTÜ KALPLİLİĞİNDEN MİDEM BULANDI"

Melek Mosso ise bu olumsuz yorumlara isyan etti. Şarkıcı, "Yorumları okurken insanların kötü kalpliliğinden midem bulandı. Çoğu da kadın! Sonra baktım sayfadaki bütün ünlü çiftlerin fotoğraflarına benzer şeyler yazmışlar. Allah hepinize gönlünüzün güzelliği kadar versin. Ama bence bu şekilde devam ederseniz zor" ifadelerini kullandı.

26/03/2024 10:32
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Melek Mosso, haber, magazin
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.