Meryem Uzerli için Timur Savcı'dan şımarık itirafı!

Muhteşem Yüzyıl'ın yapımcısından diziyi aniden bırakan Meryem Uzerli'ye: Saygısızlık ve şımarıklık

ads ads ads ads
02/11/2021

ads
ads
Meryem Uzerli için Timur Savcı'dan şımarık itirafı!

Muhteşem Yüzyıl’ın yapımcısı Timur Savcı, ‘Hürrem’ rolünü bırakıp Berlin'e dönen Meryem Uzerli hakkında açıklamalarda bulundu. Uzerli’nin diziden aniden ayrılarak tüm ekibe karşı saygısızlık yaptığını belirten Savcı, “Diziyi bırakması bana da sürpriz oldu. Abisi araya girdi, başkaları araya girmeye çalıştı ama 'Bitti' dedim" dedi.

'Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem Sultan’ı canlandıran Meryem Uzerli, 2013 yılında 'tükenmişlik sendromu' yaşadığı gerekçesiyle çekimleri yarıda bırakıp Almanya’ya gitti. Yapım şirketi de onun yerine ekibe Vahide Perçin’i dahil etti.

Dizinin yapımcısı Timur Savcı, 2011-2014 yılları arasında yayınlanan ve yurt dışında da birçok izleyicisi olan Muhteşem Yüzyıl dizisi hakkında konuştu.

Simge Fıstıkoğlu’nun YouTube'daki 'Hayat Okulu' adlı programına katılan ve yıllar sonra konuyla ilgili açıklama yapan Timur Savcı, Meryem Uzerli’nin tükenmişlik sendromuyla aniden diziyi bırakmasını tüm ekibe karşı saygısızlık, şımarıklık olduğunu düşündüğünü söyledi.

'Ağabeyi araya girdi, geri dönüşü yoktu'

Savcı, “Meryem’in diziyi bırakması bana da sürpriz oldu. Bu durumlarda seri katil soğukkanlılığım var. Meryem’in ağabeyi araya girdi, başkaları araya girmeye çalıştı ama 'Bitti' dedim. Geri dönüşü yoktu artık” diye konuştu.

Timur Savcı, Muhteşem Yüzyıl, Suskunlar, Kavak Yelleri, ve Bir Zamanlar Çukurova gibi dizilerin yapımcılığını üstlendi.

02/11/2021 16:08
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Muhteşem Yüzyıl, Meryem Uzerli
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.