Meşhur SIR Börekleri KKTC’de

ads
ads
09/07/2019
HK

ads ads
Meşhur SIR Börekleri KKTC’de

Adana’da üretimi yapılan ve Türkiye genelinde tercih edilen lezzetler arasında yer alan SIR Börekleri, Küçükuncular Şirketler Grubu bünyesinde KKTC’de satılacak.

İlk etapta Girne’deki yeni lezzet durağı HELLİM Cefe ve Ada genelindeki 8 noktada faaliyet gösteren Simit Dünyası’nda tüketiciye sunulacak SIR Börekleri, ardından da Ada geneline yayılacak. Küçükuncular Şirketler Grubu, Ada dağıtım hakkını aldığı Börekleri, arzu edilen noktalara dağıtacak.

Küçükuncular Şirketler Grubu Direktörü Erdinç Küçükuncular, uzun süredir Adana’da Türkiye’ye yayılan börek lezzetini adaya getirmek için büyük çaba harcadığını söyledi. Küçükuncular, ilk etapta Hellim Cafe ve Simit Dünyası mağazalarında stand oluşturulacağını belirterek, “İdda ediyorum, bu lezzetin müdavimi olacaksınız” dedi. SIR Böreklerin tanıtımı, Hellim Cafe’de yapılırken, bölgedeki çok sayıda turist de bol bol börek tüketti.

09/07/2019 14:19
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Küçükuncular, Erdinç Küçükuncular
MANŞETLER

HK EKONOMİ

TC Merkez Bankası’ndan likidite ve piyasa açıklaması!

HK EKONOMİ

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), piyasaya verilen likidite hakkında önemli bir açıklamada bulundu. TCMB, "Hedefli ilave likidite imkânları kademeli olarak azaltılacaktır" derken "Merkez Bankası, fiyat istikrarı ve finansal istikrar temel amaçları çerçevesinde, elindeki bütün araçları piyasalardaki aşırı oynaklığın azaltılması doğrultusunda kullanacaktır" ifadelerini kullandı. TCMB'nin bu açıklaması gerekirse faiz artışına gidilebileceği şeklinde yorumlandı.

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.