Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe'den dikkat çeken '5 çocuk' sözleri: Eda'ya kardeş istiyoruz

ads ads ads ads
21/09/2021

ads
ads
ads
Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe'den dikkat çeken '5 çocuk' sözleri: Eda'ya kardeş istiyoruz

Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü futbolcusu Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe'den dikkat çeken "5 çocuk" sözleri geldi. Gülşe, "Kızımıza kardeş düşünüyoruz. 5 çocuk sözümüz var" ifadelerini kullandı. Gülşe bu sözlerinin espri olduğunu ekleyerek, "5 olmasa da kızıma kardeş yapmayı tabii ki istiyoruz" dedi.

Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü futbolcusu Mesut Özil, 2019 yılında dünyaevine girdi. 1 yıl sonra çiftin çocukları Eda dünyaya geldi. Mutlu evliliğini sürdüren Amine Gülşe'nin "5 çocuk" sözleri dikkat çekti.

YENİ PROJEDE YER ALMAYACAK

Günaydın'da yer alan habere göre Amine Gülşe, bir etkinlikte konuştu. Yeni bir televizyon projesinde olmayacağını belirten Gülşe, tüm zamanını 1 yaşındaki kızı Eda'ya ayırdığını açıkladı.

"ÇOK HIZLI BÜYÜYOR"

Kızının her anına şahit olmak istediğini söyleyen Gülşe, "O kadar hızlı büyüyor ki bu anları yaşamak istiyorum. Onun için birçok şeye ara verdim ama başka işlerle uğraşıyorum. O da sürpriz olsun" dedi.

Dijital platformlarda yer almayı istemediğini ifade eden Gülşe, "İçime sinen bir proje olursa düşünürüm ama onun dışında düşünmüyorum" dedi.

"EDA'YA KARDEŞ DÜŞÜNÜYORUZ"

Kızına kardeş düşündüklerini de belirten Gülşe, "5 çocuk sözümüz var" diyerek kahkaha attı. Gülşe, sonrasında "5 olmasa da kızıma kardeş yapmayı tabii ki istiyoruz" dedi.

 

21/09/2021 16:45
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Mesut Özil, Amine Gülşe
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.