HABER KIBRIS

Meyhaneler Ekim’de bir başka güzel

ads
07/10/2016

Meyhaneler Ekim’de bir başka güzel
ads

• Dostlarla keyifli saatlerin geçirildiği meyhanelerin vazgeçilmez ikilisi Johnnie Walker Black Label ve Tekirdağ Rakısı Altın Seri sponsorluğunda düzenlenen “Ekim Meyhanesi” etkinlikler dizisi 1 Ekim’de başladı.• Ekim Meyhanesi etkinlikleri “Ekim’de meyhaneler dostlarla güzel, sen de gel!” sloganı ile Lefkoşa, Girne, Güzelyurt, Gazimağusa, Güney Mesarya ve İskele’de tam 101 meyhanede 1-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Dünyanın bir numaralı İskoç viskisi Johnnie Walker Black Label ve altın damlaları ile rakıseverlerin favorisi Tekirdağ Rakısı Altın Seri sponsorluğunda düzenlenen “Ekim Meyhanesi” etkinlikleri, 1-31 Ekim tarihleri arasında bu yıl adada ilk kez gerçekleştiriliyor. 1 Ekim’de başlayan “Ekim Meyhanesi” kapsamında Lefkoşa, Girne, Güzelyurt, Gazimağusa, Güney Mesarya ve İskele’de 101 anlaşmalı mekanda düzenlenecek özel etkinlikler ile meyhanelerde dostlarla tadına doyulmaz eğlence yaşanacak.

Meyhanelerin tadı dostlarla çıkar“Ekim’de meyhaneler dostlarla güzel, sen de gel!” sloganı ile, adaya farklı bir eğlence tattıracak olan “Ekim Meyhanesi” etkinlikleri, dostlarla keyifli sohbetlerin ve unutulmaz anıların adresi olacak. “Ekim Meyhanesi” etkinliklerinin görselleri #ekimmeyhanesi hashtag’i ile paylaşılırken, dileyen herkes Ekim meyhanelerindeki keyifli anlarını aynı hashtag ile takipçilerine iletebilecek.

Özel etkinlikler ve avantajlı fiyatlar anlaşmalı Ekim meyhanelerinde“Ekim Meyhanesi” etkinlikleri kapsamında birbirinden özel eğlenceler ve kaçırılmayacak fırsatlar birarada olacak. Ekim ayına özel olarak anlaşmalı 101 meyhanede Johnnie Walker Black Label 75cl ve Tekirdağ Rakısı Altın Seri 70cl %15 indirimli olarak sunulacak. Ekim ayında Cuma ve Cumartesi geceleri doyasıya eğlence sunacak olan etkinlik takvimini ve tüm detayları takip etmek için www.ekimmeyhanesi.com web adresi ziyaret edilebilir.

Ekim meyhanesi marketlerde de kazandıracak“Şanslı şişeyi bul, Ekim masasının keyfini çıkar” sloganı ile Ekim ayı boyunca her hafta Perşembe günleri 22 markette yapılacak çekiliş ile Ekim Meyhanesi mekanlarından birinde 2 kişilik yemek hediye edilecek. Ada genelindeki 22 anlaşmalı marketten Ekim Meyhanesi etkinliği boyunca satın alınacak Tekirdağ Rakısı Altın Seri 70cl ya da Johnnie Walker Black Label 75cl için bir çekiliş kuponu dağıtılacak. Kupon sahipleri her Perşembe noter huzurunda gerçekleştirilecek çekiliş sonucunda aynı haftanın Cuma ve Cumartesi geceleri için 2 kişilik yemek kazanma şansını yakalayacak.

İlk talihliler belli olduEkim masalarının konuğu olacak ilk talihliler 6 Ekim Perşembe günü yapılan çekilişle belirlendi. Şanslı şişeyi alarak iki kişilik yemek kazanan 22 meyhanesever hafta sonu doyasıya eğlenecek.

Ekim orkestraları ile meyhanenin keyfi bir başka olacakEtkinliğe özel performanslar sergileyecek olan Ekim orkestraları, Cuma ve Cumartesi geceleri Ekim Meyhaneleri’nde eğlencenin ve keyfin ortağı olacak. 8 Ekim Cumartesi akşamı İncir Altı Mezze & Restaurant, Aytotoro Meze Evi, Akşamcı Meyhanesi ve Galabalık Restaurant’ta birbirinden değerli Ekim orkestraları sahne alacak. Ekim orkestralarının eşlik edeceği meyhanelerde müzik, eğlence ve dostlarla muhabbetin keyfi bir başka olacak.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Ekim Meyhanesi, meyhane
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems