Miley Cyrus ve Liam Hemsworth evlendiklerini doğruladı

ads
ads
27/12/2018

ads ads
Miley Cyrus ve Liam Hemsworth evlendiklerini doğruladı

Ünlü şarkıcı Miley Cyrus ile Liam Hemsworth evlendi. Çift, önceki günlerde çıkan evlendikleri haberlerini sosyal medya paylaşımlarıyla doğruladı.

Ünlü şarkıcı Miley Cyrus (26), oyuncu sevgilisi Liam Hemsworth (28) ile evlendiği iddiasını doğruladı.

Cyrus, Hemsworth ile 23 Aralık’ta çekilen siyah beyaz düğün fotoğraflarını Instagram sayfasından paylaştı. 

Bir dargın bir barışık olsa da 2010 yılından bu yana ilişkilerini sürdüren Miley Cyrus ile Liam Hemsworth’un yakın çevresinin sosyal medyada paylaştığı pasta kesme ve kutlama fotoğrafları nedeniyle çiftin gizlice evlendiği konuşulmuştu.

Fotoğraflarda ayrıca Hemsworth'un kardeşleri ile Miley Cyrus'ın annesinin de yer alması, duvar süsünde "Mr, Mrs" (Bay, Bayan) yazması iddiaları daha da güçlendirmişti.Y

Yedi köpek, domuz ve atlara sahiplik yapan Cyrus & Hemsworth çiftinin geçtiğimiz aylarda Malibu'daki evlerinin yanması nedeniyle evlilik kutlamalarının Cyrus'ın Tennessee'deki evine taşındığı düşünülüyor.

Çift, 2012 yılında nişanlanmış, 2014 yılında ayrılmıştı. Cyrus, bu ayrılığın ardından "Değişmeye ihtiyacım var. Ve yanınızda hiç değişmeyen biriyle birlikte değişmeye çalışmak çok zor. Birdenbire 'Seni artık tanıyamıyorum' diyebiliyor" açıklamasında bulunmuştu.

27/12/2018 14:21
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Miley Cyrus, Liam Hemsworth
MANŞETLER

HK CELEBRITY

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.