Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması 31 Temmuz'da

ads
19/07/2019
HK

ads
Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması 31 Temmuz'da

KIBRIS Ada efsanesi ve ülkemizin “marka organizasyonu”, GÜZELLİK YARIŞMASI olan MISS KUZEY KIBRIS GÜZELLİK YARIŞMASI 2019 kraliçeleri “ANLAMLI ve AMAÇLI GÜZELLİK” misyonu doğrultusunda “KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu” himayelerinde taçlanacak...

1995 yılından günümüze 22 yıldır aralıksız olarak Kanser Hastaları Yardım Derneği himayelerinde gerçekleşerek ülkemizin en uzun soluklu sosyal sorumluluk projesi olan BAY KUZEY KIBRIS 2019 yarışması bu yıl 22. Gurur yılını yaşamaktadır.

Bir Bülent Günkut Prodüksiyonu olarak, 33. MISS KUZEY KIBRIS GÜZELLİK YARIŞMASI ve 22. BAY KUZEY KIBRIS YARIŞMASI 2019, 31 Temmuz 2019 Çarşamba gecesi The Arkın Colony Hotel – “The Garden” da, Kıbrıs Genc TV Ekranlarından canlı yayınla ülkemizin 2019 Kraliçeleri ve Bayları taçlanacaktır.

“Güzellikleri Yaşa ve Yaşat” - Miss Kuzey Kıbrıs 2019 Kraliçeleri sosyal farkındalık ve sorumluluk kapsamında KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu himayelerinde finalde taçlanacaklar…“Anlamlı ve Amaçlı Güzellik” misyonuyla KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu himayelerinde gerçekleşecek olan 33. Gurur yılımızda, toplumsal bilinci artırmak ve farkındalık yaratmak adına özel Koreografi Showları ile final gecesinde  “Güzellikleri Yaşa ve Yaşat” teması ile yola çıkılacak, Kıbrıs Genç TV’den canlı yayınla dünyaya farkındalıklar adına sesimizi duyuracağız. Miss Kuzey Kıbrıs 2019 finalistleri ve Miss Kuzey Kıbrıs Kraliçeleri Uyuşturucu ile Mücadelede bizde varız ilkesiyle yola çıkarak toplumsal bilinci artırmak için farklı kamu spotları ve projelerle yarışma kampı boyunca düzenlenecek çeşitli etkinliklerde yer alacaklar.

“Amaçlı güzellikler, anlamlı desteklerle yücelir” sözümden yola çıkarak, en büyük  teşekkürlerimiz  bizlere  dördüncü kez  ev sahipliği  yapacak olan  Sn. Erbil  ARKIN  ve The Arkın Colony Hotel'e  olacaktır. Evimiz  dediğimiz ülkemiz turizm şehri  Girne’nin kurumsal duruşu ve ülke değerlerine verdiği önem ile en özel tesislerinden olan The Arkın Colony  Hotel’de yaşanacak kamp ile MISS  KUZEY KIBRIS 2019 GÜZELLİK KRALİÇELERİ   ve   aynı   akşam  yaşanacak  22. BAY KUZEY KIBRIS 2019  dereceleri  taçlanacaktır...
 

“BAY KUZEY KIBRIS” olmak…22 yıldır Ülkemizin en uzun soluklu, Kanser Hastalarına Yardım Derneği Himayelerinde gerçekleşen Bay Kuzey Kıbrıs 2019, 22. Gurur Yılında..

Kanser Hastalarına Yardım Derneği geçenin tüm geliri KHYD kalacak. Yıllardan beridir devam eden ve Bir Bülent Günkut Prodüksiyonu olarak, 22. BAY KUZEY KIBRIS YARIŞMASI’da gerçekleşecektir.

Ülkemizin Kraliçelerine ve Baylarına "anlamlı ve amaçlı güzellik misyonuyla" özünde yüksek öğrenim ve eğitim olan kazanımlar doğrultusunda ilk 3 derecelere Girne Amerikan Üniversitesi’nden 100% eğitim bursu beklemektedir. Ayrıca dereceye girecek ilk 3 finalistlerimiz ARUCAD (Arkın Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım Üniversitesi) tarafından düzenlenecek” sertifikalı kurslara tam burslu katılabilecekler.

KKTC’nin tanınma ve tanıtma seferberliğinde kalitesi ve farkındalığı tescilli uluslararası yarışmalarda Miss Kuzey Kıbrıs ve Bay Kuzey Kıbrıs dereceleri ülkemizi temsil edeceklerdir.

Finalde finalistler Prestige Brands Corporation (Memduh Erdal CO LTD) in dünyaca ünlü markaları, Max Factor, Divage, Bourjois, Wet & Wild, Blamian Hair Coutre ürünleri ile Faruk & Kemal, New Day Women, Esra Ertekin, Kuaför Mustafa ve Vedi Salon tarafından hazırlanacaklar. Midye Butik ve Invite by Özperes kolleksiyonu yanında Baylarda Altınyıldız, Dober Man Men’s Wear Kolleksiyonu, Ayakkabıda Bayramoğlu Ayakkabı şıklığı ile finalde yer alacaklar. Katalog çekimleri fotoğraf sanatcısı Erol Miralay tarafından yapılan finalistler yoğun bir şekilde finale hazırlanmaya başladılar. Vazgeçilmez çözüm ortağımız Temedya’nın tüm katkıları yanında, NRG Grup radyo kanalları ve kreatif desteği ile büyük finale hazırlanmaktayız.  

The Arkın Colony Hotel konaklama sponsorluğundaki final kampında büyük finale hazırlanacak  MISS  KUZEY KIBRIS 2019 GÜZELLİK YARIŞMASI finalistleri 31 Temmuz 2019, Çarşamba gecesi taç giyme daveti KIBRIS GENC TV Ekranlarında canlı yayında 2019 yılı Kraliçeleri olacaklar.  Dj Ümit Akdeniz müziklemesinde, görkemli finalde son yıllarda sahnede değişilmez partnerlerimden Miss Kuzey Kıbrıs 1997 Kraliçelerinden Burcu Betin eşlik edecek.

19/07/2019 09:19
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.