Miss Turkey birincisi Şevval Şahin'in estetiksiz hali

ads
ads
26/09/2018

ads
ads
Miss Turkey birincisi Şevval Şahin'in estetiksiz hali

Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin'in estetik yaptırdığı ortaya çıkınca sosyal medya karıştı. Bir sosyal medya kullanıcısı Şahin'in estetiksiz fotoğrafını paylaşarak, "Bu resmen sahtekarlık tacının geri alınması gerekiyor." yorumunu yaptı.

Türkiye'nin en güzel 20 kızının kaldığı Miss Turkey 2018'in birincisi 19 yaşındaki Şevval Şahin oldu. Şevval Şahin'in estetiksiz fotoğrafı sosyal medyada bomba etkisi yarattı.

"TACININ GERİ ALINMASI GEREKİYOR"

Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin estetiksiz eski fotoğrafını paylaşan sosyal medya kullanıcıları, Şahin'i eleştiri yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı Şahin'in estetiksiz fotoğrafına, "Bu resmen sahtekarlık tacının geri alınması gerekiyor." yorumunu yaptı. Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Hep söylemişimdir bu tarz yarışmalar bence adil değil." yorumunu yazdı.

ŞEVVAL ŞAHİN KİMDİR?

Mankenlik yapan Şevval Şahin, 1999 İstanbul doğumlu. Üniversite eğitimini University Of East London'da alan Şevval Şahin, Fashion Marketing bölümünün 1. sınıf öğrencisidir. Miss Turkey yarışmasında birinci olan Şevval Şahin tüm dikkatleri üzerine çekti. Şahin sosyal medyada en çok aranan isim oldu.

26/09/2018 09:58
ad
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Şevval Şahin
MANŞETLER

HK EĞLENCE DÜNYASI

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.