HABER KIBRIS

ad

Mobil Platformlarda Kodlama Yapma

ads
22/05/2019

ads
Mobil Platformlarda Kodlama Yapma

İnternet birkaç yıl öncesine kadar çok büyük bir hızlı siteler üzerinde geliştirme gösterdi. Bu gelişme son yıllarda mobil cihazlara ve beraberinde mobil uygulamalara yansımaya başladı. Artık mobil uygulama geliştirme en önemli hedeflerden biri haline geldi.

 

            Son yılların en çok ilgi gören yatırım şekli için kod bilgisi gerekiyor. Mobil uygulama tasarlama belirli bir süreç ve gereklerin yerine getirilmesi ile mümkün oluyor. Bu süreci doğru şekilde ilerletmeden başarı sağlamak kesinlikle mümkün değil.

 

             Gerek alım satım gerek ihtiyaçlara yanıt vermek amacı ile oluşturmak istenen bir mobil uygulama olsun profesyonel yardım alarak çok daha kısa süre içinde çok daha iyi sonuçlar elde etmek mümkün. Codex bu özellikleri taşıyan müşterilerine kısa süre için başarılı mobil uygulamalar hazırlayan firmalardan biri.

 

 Mobil Uygulama Tasarımı İçin Gerekenler

 

            Bir mobil uygulama öncelikle iyi bir fikir planlama ile başlar. Bu süreç tasarım aşaması ile devam eder. Kullanıcı kitlesinin beklentileri, kullanım alışkanlıkları vb. birçok konu değerlendirilerek buna göre uygulama tasarlanır. Menü geçişleri, neye hizmet edeceği gibi birçok konu tasarım içinde değerlendirilir.

 

             Kodlama mobil uygulama da en önemli konulardan biri. E kadar iyi bir kodlama olursa uygulamadan o kadar iyi performans almak mümkün. Aksi takdirde uygulama birçok konuda aksamalar yaşatabilir. Bu nedenle mobil uygulama konusunda profesyonellerden yardım almak çok daha sağlıklı olur.

 

  Codex firması mobil uygulama konusunda gereken yardımı en iyi koşullarda sağlayan yazılım şirketleri nden biri.

 

 Mobil Uygulama Destek

 

 Codex İstanbul yazılım firmaları öne çıkan birkaç firmadan biri. Mobil uygulama konusunda yazılımdan, kodlamaya, tasarıma kadar her aşamada yardımcı olan firma. Mobil uygulamanın korunması gibi konularda da sürekli teknik destek veriyor. Codex sadece mobil uygulama değil,site hazırlanması, tasarımı güvenliği, farklı konularda yazılımlar ile de ilgili lisanslı yardım sağlıyor.

 

 Ürünlerin Fiyatları

 

            Yazılım firmasını bu kadar talep gören bir adres haline getiren en önemli unsurlardan biri de çoğu firmadan çok daha uygun koşullar sağlaması. Makul ödeme şartları ile en iyi hizmeti saplayan codex için site üzerinden iletişim kurmak, bilgi almak mümkün.

22/05/2019 14:23

Bu habere tepkiniz:
TAGS: yazılım şirketleri, İstanbul yazılım firmaları
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.