HABER KIBRIS

Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur'un ayrılma sebebi Eser Yenenler mi?

ads
21/08/2017

Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur'un ayrılma sebebi Eser Yenenler mi?
ads

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur çiftinin boşanma kararının perde arkasında Eser Yenenler'in olduğu iddiasına Dalkılıç, açıklık getirdi.

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç'ın ayrılığının arkasında Eser Yenenler'in etkili olduğu iddia edilmişti. Çıkan haberler karşısında sessizliğini koruyan Eser Yenenler'e arkadaşı Murat Dalkılıç sahip çıktı.

Dalkılıç, sosyal medya hesabından, "Eser'i böyle bir şeye alet etmek neden? Hiç üzülmüyor musunuz ya, böyle doğrusunu bilmediğiniz haberleri yazarken?" açıklamasını yaptı.

İddiaya göre, Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç Çeşme'de bilinmeyen bir sebepten kavga etti. Eser Yenenler sakinleşmesi için Dalkılıç'ı evine davet etti. İlerleyen saatlerde kız arkadaşlarını da eve çağırdı. O geceden haberdar olan Merve Boluğur çılgına döndü ve boşanma kararı aldı.

Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Merve Boluğur’la iki yıl süren evliliklerini noktalama kararı aldıklarını yaptığı paylaşımla duyurmuştu.

Haklarında çıkan ayrılık iddialarını sürekli yalanlayan Boluğur ile Dalkılıç, sonunda iddiaların gerçek olduğunu, evliliklerinin boşanma noktasına geldiğini doğruladı.

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Murat Dalkılıç, Merve Boluğur
MANŞETLER

HK CELEBRITY

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems