Nicosia Dance House, öğrencilere uluslararası sertifikalarını teslim etti

ads ads ads ads
25/05/2023

ads
Nicosia Dance House, öğrencilere uluslararası sertifikalarını teslim etti

Nicosia Dance House, KKTC Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir dans eğitim merkezi olarak, 12 Mart 2023 tarihinde ISTD Uluslararası Dans (Grade) A-level ve GCSE sınavlarını başarıyla gerçekleştirmiş ve tüm öğrencilere uluslararası sertifikalarını teslim etmenin gururunu yaşamaktadır.

ISTD (Imperial Society of Teachers of Dancing), 1904 yılında Londra'da kurulmuş ve İngiltere merkezli olan bir sertifika kuruluşudur. Ofqual tarafından onaylanan ve düzenlenen ISTD sınavları, Devlet Ulusal Yeterlilikler Çerçevesi'nin (NQF) bir parçası olarak kabul edilir. Bu nedenle, elde edilen notlar, öğrencilerin GCSE ve A-Level notlarına ek olarak geçerlidir. ISTD derecelendirilmiş tüm sınavlar, Ulusal Yeterlilikler Çerçevesi tarafından resmen tanınmaktadır.

ISTD Grade 1-3: NQF Seviye 1'e denk gelir (GCSE C-G notlarına eşdeğer) ISTD Grade 4-5: NQF Seviye 2'ye denk gelir (GCSE A*-B notlarına eşdeğer) ISTD Grade 6: NQF Seviye 3'e denk gelir (A-Level)

ISTD'nin 3. Seviye Notu ve Mesleki Dans Sınavları notlarına UCAS puanları verilir. Üniversiteye başvuran ve bu notları UCAS başvurularına eklemek isteyen öğrenciler, Nicosia Dance House'un temsilcisi ve diplomalı öğretmeni Yaşhan Dilhan'a başvurmalıdır.

Nicosia Dance House, ISTD sertifikalarını ve transkriptlerini öğrencilere teslim etmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Bu başarılar, öğrencilerin dans alanında uluslararası düzeyde tanınmasını sağlamaktadır.

www.nicosiadancehouse.com

25/05/2023 17:32
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Nicosia Dance House, öğrencilere uluslararası sertifikalarını teslim etti
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.