NorthernLand geleceğe hazır

NorthernLand Grup, devam eden projeleri tamamlamak ve ilk etapta online pazarlama için hazırlıklarını tamamladı

ads ads ads ads
02/05/2020
HK

ads
ads
NorthernLand geleceğe hazır

Ülkemizin yaşadığı zor günlerde, toplumsal dayanışmaya yapmış olduğu katkılarla öne çıkan NorthernLand Grup, 4 Mayıs itibarı ile başlayacak yeni sürece de hazır.

İnşaat ve turizm alanındaki dev yatırımları ile öne çıkan Grup, yeni süreç için yol haritasını belirledi. Bugüne kadar, özellikle yapmış olduğu dev yatırımları yurt dışında pazarlama başarısı gösteren şirket, KKTC ile dünya ülkeleri arasında köprü olmayı başarmıştı.

Grand Sapphire projesi ile, altı ayda 500 konut satışını tamamlayan NorthernLand Grup, dünyanın dört bir yanında yüzyüze ve online pazarlama ile öne çıkmıştı.

Dünyayı etkisi altına alan Covid- 19 salgını nedeniyle ülkede duran bir çok sektör gibi, inşaat sektörüne de ara verilmişti.

Ülkenin en büyük devam eden projesi olarak öne çıkan Grand Sapphire için organizasyonunu hazırlayan Northernland Grup, iş takvimine aynen devam etmeyi planlıyor.

Kısa sürede 32 ülkede 500 konut satışını tamamlayan NorthernLand Grup, ülkenin içerisinden geçtiği bu zor dönemde, istihdam ve üretim temelli yeni yol haritası için 4 Mayıs’tan itibaren yola çıkacak.

Planlama yapıldı, online pazarlama

Özellikle devam eden Grand Sapphire Projesi için iş planını yapan NorthernLand Grup, bir taraftan şantiyenin sorunsuz olarak ilerlemesi, diğer taraftan da online pazarlama için alt yapı çalışmalarını tamamladı.

Grand Sapphire Projesi’nde 6 ayda 500 konut satışı yapan NorthernLand Grup, yeni dönemde, yeni dünya düzenine uygun hareket etmeyi sürdürecek.

3 yılda tamamlanması için öngörülen planlamanın revize edileceğini belirten şirket yetkilileri, buna karşın belirlenen sürede projenin tamamlanabilmesi için tüm şartları zorlayacaklarının altını çizdi.

Grand Sapphire City Otel hazır

NorthernLand Grup tarafından tamamlanan ve Mağusa’ya yeni bir nefes kazandıracak Grand Sapphire City Otel’deki çalışmalar da tamamlandı.

Otel, ülkedeki ve dünyadaki durumun netleşmesinin ardından hemen açılabilecek noktada. Mağusa’ya yeni bir şehir oteli kazandıran NorthernLand Grup’un yeni dönemdeki istihdam iş planları arasında Grand Sapphire City Otel de bulunuyor.

Bozkurt: Ülkemiz için çalışacağız

Northerland Grup Yönetim Kurulu Başkanı Koral Bozkurt, salgın krizi öncesine kadar, proje ile ilgili tüm planlamalarının eksiksiz yürüdüğünü belirterek, inşaat alanından pazarlamaya emek veren herkese teşekkür etti.

Ülke için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da elini taşın altına koymaya devam eden bir şirket olacaklarını belirten Bozkurt, “Var olan yatırımlarımızı tamamlamak, yeni yatırımlar yapmak için heyecanlıyız” dedi.

Grand Sapphire dışında da devam eden projeleri olduğunun altını çizen Bozkurt, yeni dönemde, projeyi tamamlamak yanında, ülkeye hizmet etmek gibi bir görevleri de olduğunun altını çizdi.

Bozkurt, ülkenin zor bir dönemden geçtiğini, yeni sürecin zorluklarını öngörebildiklerini belirterek, “Özellikle istihdam anlamında ciddi bir endişe var” dedi.

Bozkurt şöyle devam etti:

“Elbette kendi projelerimizi tamamlamak, pazarlamak son derece önemli. Bunun için yeterli ekipman ve deneyimli personel ağına sahibiz.

Ancak yeni dönemde, ülkemizin de ciddi ihtiyaçları doğuyor. Bunun da bilincinde olarak yola devam edeceğiz.

Gerek yaratacağımız istihdamlar, gerekse ödeyeceğimiz vergilerle toplumsal kalkınmanın bir parçası olmak istiyoruz.

Bugüne kadar NorthernLand Grup olarak toplumsal sorunlardan hiç uzak kalmadık. Gerek spor alanında gerek sağlık alanında bizden beklenen neyse fazlası ile yerine getirdik.

Bu yeni dönemde de NorthernLand ailesi olarak toplumsal sorumluluklarımızın farkındayız. Bir taraftan iş planımızı yapacağız ve şirketimizi daha güçlü geleceğe taşıyacağız, diğer taraftan bunu yaparken, istihdam ve pazarlama anlamında da görevimizi yerine getireceğiz.Biz buna hazırız. Şantiye alanlarımızda planladığımız gibi start vereceğiz.

Online Pazarlama için gerekli şirket alt yapımızı tamamladık. Ekiplerimiz de hazır. 32 ülkede, onlarca fuarda ülkemizi temsil ettik. Dünya dillerine hakim bir pazarlama ekibimiz var.

Bu gücümüzü ülkemiz için, ülkemiz ekonomisinin kalkınması için kullanmaya devam edeceğiz.”

“Dayanışmaya önem vereceğiz”

Şirket prensibi olarak, tüm işlerini yerli esnafla ve iç alımlarla yürüttüklerine dikkat çeken Bozkurt, yeni dönemde de bunun devam edeceğini vurguladı.

Yaşanan pandemi sürecinde, toplumun bu dayanışmayı doğrulayan bir işbirliği içinde olduğunu anlatan Bozkurt, devamla şunları söyledi:

“Biz, birbirimize sahip çıkarsak, güçleniriz, ayakta dururuz. Buna ihtiyacımız var. Biz, grup olarak hep yerli üretimle çalıştık. Hiç de pişman olmadık. Hep en kaliteli malzemeye ulaştık. Bundan sonra da öyle olacak. Birbirimize güveneceğiz.

Yatırım yaparak, ne kadar daha fazla insan çalıştırabiliriz, ne kadar daha fazla eve ekmek girer hep bunu planlayacağız. Elbette kontrollü gideceğiz. Devletimize katkı koyacağımızın bilinci ile yatırıma devam edeceğiz.

Elbette bugüne kadar yüksek yatırım yaptığımız bazı sektörlerde, kontrolü elden bırakmayacağız. Geleceğe hazır olmak için, belki de bir adım geri de atacağız. Grup olarak bizim faaliyet gösterdiğimiz bazı sektörler dünya genelinde küçülme yaşayacaktır, biz de etkileneceğiz.

Turizm sektörünü bir süre izleyeceğiz. Bu alanda bekleyen yatırımlarımız var, kontrollü bir şekilde ilerleyeceğiz.

Bir noktaya daha parmak basmam gerek. Bu sürede, emek veren tüm kesimlerin katkısını toplum olarak unutmayacağız. Özellikle başta sağlık ve polis teşkilatımız olmak üzere, gecesini gündüzüne katarak, pandemi ile mücadeleye omuz veren herkese temsil ettiğim Northerland Grup adına teşekkürü bir borç bilirim.”

02/05/2020 14:44
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: online, NorthernLand Grup, online pazarlama
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.