HABER KIBRIS

O Ses Türkiye 2018 yılbaşı eğlencesine ünlü yağacak

TV8 yılbaşı akşamına özel olarak hazırladığı O Ses Türkiye programında yıldız isimleri konuk edecek. İşte O Ses Türkiye yılbaşı eğlencesinin ünlüleri..

ads
31/12/2017

O Ses Türkiye 2018 yılbaşı eğlencesine ünlü yağacak
ads

O Ses Türkiye’nin yılbaşı akşamı konukları göz kamaştırıyor. Türkiye’nin en ünlü isimlerinin katılacağı programın konuk listesi de belli oldu.

İşte programın birbirinden ünlü konukları… Cenk Tosun, Yılmaz Vural, Erkan Petekkaya, Halil Ergün, Kerem Tunçeri, Defne Samyeli, Pınar Deniz, Gizem Karaca, Ceyda Düvenci & Bülent Şakrak ve Tolga Sarıtaş sahneye çıkıp en sevdikleri şarkıları söyleyecekler.

Sibel Can, Aleyna Tilki ve çok yakında vizyona girecek olan Arif V 216 filminin başrol oyuncuları Özkan Uğur, Zafer Algöz ve Seda Bakan seslendirecekleri şarkılar ve sürpriz düetler ile izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel' de muhteşem isimler sahnede, jüri üyeleri koltuklarında ve izleyenler ekran başında geri sayım yapacak! Birbirinden ünlü isimlerin sahne performanslarına tanıklık edeceğiniz “O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” de 2018'i, müzik, kahkaha ve eğlence ile TV8 ekranlarında karşılamaya hazır olun!

“O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” 31 Aralık Pazar 20.00'de TV8'de. 

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: O Ses Türkiye
MANŞETLER

HK EĞLENCE DÜNYASI

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems