ad

Ödüllü Marka Projede 0,98 Faiz Fırsatı

ads
26/01/2019

ads
Ödüllü Marka Projede 0,98 Faiz Fırsatı

Kuzey Kıbrıs’ta inşaat sektöründe 33 yıllık tecrübeye sahip Kıbrıs Developments’in ödüllü projesi Kıbrıs Town Houses, döviz kurları ile birlikte faiz oranlarındaki değişkenliğin yarattığı olumsuzluğu avantaja çeviren eşsiz bir kampanya imkanı sunuyor.

Piyasada yüzde 2,10 olarak seyreden faiz oranlarına karşı Kıbrıs Town Houses müşterileri yüzde 0,98 faiz oranı ve 120 ay vade ile 500 bin TL’ye kadar kredi kullanabilecek. Sınırlı sayıda konut için 20 Mart 2019’a kadar geçerli olacak kampanyadan Türkiye Cumhuriyeti ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşı müşteriler yararlanabilecek. Kıbrıs Town Houses, böylesi bir faiz indirimi sunan Kıbrıs’taki ilk ve tek proje olma özelliğini taşıyor.

Alsancak-Girne’de konumlanan Kıbrıs Town Houses projesinin eşsiz kampanyasından faydalananlar hem düşük faiz oranının getirdiği daha düşük taksitlerle ev sahibi olacaklar, hem de İngiliz Sterlini cinsinden kıymetlenen mülk üzerinden kar edecekler.

Anahtar ve tapu teslimi ise hemen yapılacak

120 ay vadeli ödeme seçeneklerinin sunulduğu ve Kıbrıs’ta bir ilk olan kampanyadan yararlananlara konutların anahtar ve tapu teslimi ise hemen yapılabilecek.

Kıbrıs Developments’ten yapılan açıklamada; Kuzey Kıbrıs’ta konut fiyatlarının ve kira gelirinin İngiliz Sterlini olmasından dolayı kampanyadan faydalananların kur artışına bağlı olarak ilk günden kazanmaya başlayacakları vurgulanırken, hemen kiraya vermeye veya yaşamaya hazır konutlar olduğu için ilk günden kira getirisi elde edilmeye başlanabileceği ifade edildi.

Sınırlı sayıda konut için 20 Mart 2019'a kadar geçerli kampanyadan faydalanmak veya daha detaylı bilgi almak isteyenler 0533 850 66 44 numaralı telefonu arayabilir veya [email protected] adresine e-posta gönderebilir.

Kıbrıs Town Houses Hakkında:

Toplu konut anlayışına yeni bir soluk getirerek fark yaratan Kıbrıs Town Houses, Girne’ye bağlı Alsancak’ta yasemin ve meyve ağaçlarıyla çevrelenmiş çardakları, küçük bir kasaba sokaklarında yürüyor hissi uyandıran yürüyüş yolları, açık çim alanları, jakuzisi, çocuk yüzme havuzları ve iki yetişkin havuzundan oluşan ortak yaşam alanları ile site sakinlerine zengin sosyal aktivite imkanları sağlıyor. Apartman dairesi, yarı müstakil avlulu konut, tek kat engelsiz ve tam müstakil villa olmak üzere Solo, Compact, Concept ve Tailor Made isimli 4 farklı modelden oluşan Kıbrıs Town Houses projesinde tek yatak odalıdan 4 yatak odalıya kadar farklı ihtiyaçlara cevap verebilen alternatiflerin yanı sıra iç avlular ve ek olarak her konutun kendi özel bahçesi veya terası yer alıyor. Canlılığıyla ünlü Alsancak plajlarına yürüme mesafesindeki lokasyonu ve iki vadi arasındaki proje arazisi, tüm konutlara güçlü bir dağ ve deniz manzarası sağlıyor.

Kıbrıs’ın ilk ve tek yeşil bina ödüllü projesi: Kıbrıs Town Houses

Her daim tükenen bütün değerlerin karşısında duran ve sürdürülebilir yeşil binalar yapmanın geleceğe yapılan bir yatırım olduğunu savunan Kıbrıs Developments, ülkemizdeki standartlara ek olarak 1990 yılında İngiltere'de BRE tarafından geliştirilen ve dünyanın ilk yeşil bina sertifikasyon sistemi olan BREEAM sertifikasının tüm kriterlerini Kıbrıs’ta bir ilk olarak Kıbrıs Town Houses projesinde uygulayarak bu vesile ile %50 su tasarrufu, %30 enerji tasarrufu elde edilen sürdürülebilir yapılar yarattı.

Hayata değer katabilmek amacıyla projeler üreten Kıbrıs Developments, Kıbrıs Town Houses projesiyle çevre dostu yeşil binaları yaşam alanları haline getirirken kalite ve profesyonelliği 2017 yılında olduğu gibi bu yıl da ödülle taçlandırıldı. Çok sayıda ulusal ve uluslararası ödülün sahibi olan Kıbrıs Developments, ‘‘Sign of the City Awards (SotCA) 2017’’de başvuru yaptığı 3 kategoride de premium proje seçilmişti. Her yıl yüzlerce projenin başvurduğu Hürriyet’in öncülüğünde düzenlenen bu yılki yarışmada da Türkiye’nin devleriyle yarışarak büyük ödülün sahibi oldu. Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul yarışması ‘‘Sign of the City Awards (SotCA) 2018’de Kıbrıs Developments’in gurur projesi Kıbrıs Town Houses, devam eden projelerde “En Yeşil Bina” ödülüne layık görüldü. Kıbrıs Town Houses, bu yılki yarışmada “En İyi Konut”, “En Yeşil Bina” ve “En İyi Pazarlama Kampanyası” olmak üzere 3 kategoride finale kalarak Sign of the City Premium Proje ünvanını da elde etmiş oldu.

26/01/2019 11:39
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Kıbrıs Town Houses, , Ödüllü Marka Projede 0, 98 Faiz Fırsatı, Kıbrıs Developments, Kuzey Kıbrıs
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.