HABER KIBRIS

Odyssey Club'da çılgın parti

ads
23/08/2017

Odyssey Club'da çılgın parti
ads

Girne’nin uğrak mekanları arasındaki yerini alan Odyssey Club’ın geceleri sürprizlerle dolu partiler ve eğlencelerle uzamaya devam ediyor

Haftanın 3 gecesi konuklara kapılarını açan Odyssey Club ülke standartlarının üzerinde eğlence sunmaya devam ediyor. Girne’nin merkezinde bulunan ülkenin en genç eğlence mekânı, çarşamba, cuma ve cumartesi gecelerinin vazgeçilmezi olurken, birbirinden farklı konseptler ile misafirlerini her gece ayrı bir destansı eğlence yolculuğuna çıkarıyor.

club1

Çarşamba geceleri Fashion TV’ye danışmanlık yapan ünlü yaşam tarzı koçu Paris Cristofides ile işbirliği içerisinde “Wednesdays for Odyssey” konsepti ile her hafta farklı misafir barmenler ağırlayan mekan, ödüllü kokteylleri misafirlerinin beğenisine sunarken hafta sonlarını aratmayacak eğlenceye imza atıyor.

Cuma ve cumartesi geceleri misafir DJ’ler ile birlikte Odyssey resident DJ’leri, görsel şovlar ve şov ekibinin nefes kesen gösterileri dünya standartlarında eğlenceyi Kıbrıs’ın Kuzey’inde ki eğlence severler ile buluşturuyor.

club2

Juicy M sürprizi

Eylül ayı ve Bayram programını kısa süre içerisinde duyuracak olan Odyssey Club önümüzde ki ay içerisinde dev sürprizler yapmayı planlıyor.

300 milyon kez izlenen “Tuesday” şarkısı ile yaklaşık 30 ülkede listelerin en üstünü zorlayan Burak Yeter ve tüm Dünya’da geniş bir hayran kitlesi olan Juicy M’i adamıza getiriyor. Önümüzde ki günlerde etkinlik programını açıklayacak olan Odyssey Club’tan önce Juicy M, 3 milyon kişilik Facebook sayfasında 8 Eylül’de Odyssey’de olacağını duyurdu.

club3

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Odyssey Club
MANŞETLER

HK EĞLENCE DÜNYASI

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems