Omaç Başat anısına kırdılar

Taekwondoda Omaç Başat Kırış Şampiyonası Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı

ads ads ads ads
25/09/2023

ads
Omaç Başat anısına kırdılar

Taekwondo Karate Judo Aikido Federasyonu tarafından organiza edilen Omaç Başat Kırış Şampiyonası dün (Pazar) yapıldı.

Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde gerçekleştirilen şampiyonaya tüm bölge sporcuları katılırken şampiyonayı, Senior Master Öykü Ergin Başkanlığında Ceyda Uçaner, Serdar Çakır, Anna Tüysüz ve Şakir Yağızsoydan oluşan hakem heyeti yönetti.

Müsabakalarda dereceye girenlere ödüllerini Federasyon Başkanı Senior Grand Master Gökbilen ve Kulüp temsilcileri verdiler.

 

BAYANLAR KIRIŞ SONUÇLARI

1.Kategori:      1. Hayriye Yetek                    2. Zeynep Vera Eyice 3. Utku Kavin Yeleğen          

2.Katagori:      1. Defne Okçu                         2. Emine Şahin                        3. Tuvana Yeleğen     

3.Kategori:      1. Şevin Berfin Güngör           2. Zehra Bilge Bayram              

4.Kategori:      1. Elif Baştaş                           2. Anelia Belen                                                                      

5.Kategori:      1. Zeliha Arpacıoğlu               2. Melek Ünver                       3. Zehra Bilge Bayram          

6.Kategori:      1. Zeynep Keskin                    2. Havin Yılaz                         3. Zehra Naz Ağan

7.Kategori:      1. Açelya Ergin                      2. Cansu Keskin                        

8.Kategori:      1. Daria Shymushevska          2. Zehra Bilge Bayram                         

 

ERKEKLER KIRIŞ SONUÇLARI           

1.Kategori:      1.  Emrullah Baştaş                 2. Sam Norouzi                       3. Şiyar Ayaz Güngör

2.Katagori:      1. Ali Arpacıoğlu                    2. Ali Efe Günay                     3. Yağız Sarıkurt

3.Katagori:      1. Atlas Ersoy                         2. Baran İlhan Dinçkuyucu     3. Boran Niyazi Dinçkuyucu 

4.Katagori:      1. Yunus Emre Tomak            2. Kerim Karpuz                    

5.Kategori:      1.  Öskay Özel Ramiz             2. Alex Tüysüz           

6.Katagori:      1. Tuğra Tığ                            2. Mohammad Y.Jollah          

7.Katagori:      1. Şakir Atınç Yağızsoy          2. Orhan Yorgancıoğlu 

8.Katagori:      1. Nikita Gordeev                   2. Arda Akın Altuntas           

 

25/09/2023 11:09
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: haber, kıbrıs, Omaç Başat
MANŞETLER

HK SPOR

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.